Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Wojtek Sałek, Magda Gliszczyńska
Patron dnia: św. Filip Nereusz, prezbiter
Dziś jest: Czwartek, 26 maja 2022

RADOM

W piątek pojeździmy na łyżwach

środa, 15 grudnia 2021 16:13 / Autor: Radosław Mizera
foto: ferobanjo/pixabay
Radosław Mizera

W tym roku lodowisko będzie się mieściło przy przy ul. Bulwarowej w Radomiu. Trwa ostatni etap przygotowywania tafli. Jeśli aura będzie korzystna, to w piątek od godz. 9 MOSiR zaprosi łyżwiarzy do korzystania z obiektu.

W tym roku, radomianie korzystający z lodowiska, będą mieli do dyspozycji ponad 200 par łyżew. Prace związane z ostrzeniem sprzętu i profesjonalnego przygotowania go do sezonu odbyły się na przełomie listopada i grudnia. W wypożyczalni MOSiR w Radomiu znajdują się łyżwy o zróżnicowanej numeracji.

Wzorem poprzednich lat, przez sezon łyżwiarski lodowisko czynne będzie od godz. 9 do 21. Wejścia na taflę odbywać się będą w godzinach 9-13 oraz od 15 do 20. Ostatnie wejścia w sesji przedpołudniowej planowane są na godz. 12.50, w sesji wieczornej na godz. 19.50. Przerwa techniczna, na poprawę stanu tafli przewidziana będzie w godzinach 14-15. Wówczas nie będzie wejść na lodowisko.

Za bilet normalny zapłacimy 10 zł/godz., ulgowy - 8 zł/godz., wypożyczenie łyżew - 7 zł. Bilet grupowy kosztować będzie 5 złotych od osoby (grupa to minimum 10 osób. Bilet grupowy obowiązuje od poniedziałku do piątku w godz. 9-14). Wypożyczenie łyżew dla osób korzystających z biletu grupowego to 5 złotych od osoby. Bilet „Rodzinny” (od 3 do 5 osób, w tym min. jedna osoba dorosła) to 20 złotych za trzy osoby, a wejście każdej kolejnej osoby to koszt 5 złotych. Warto zaznaczyć, że bilet czasowy to 60 minut przebywania na lodowisku. Jeśli ktoś będzie chciał zostać dłużej na tafli, nie będzie musiał wychodzić, by zakupić nowy bilet. Dodatkowy czas zostanie doliczony automatycznie, a osoba korzystająca z wejścia będzie mogła zapłacić za nie przy wyjściu.

Także do karty abonamentowej, tak jak w poprzednich latach, będziemy mogli otrzymać dodatkowe bonusy. Na kartę za 100 złotych otrzymamy 15 złotych gratis, czyli w sumie 115 złotych do wykorzystania; za kartę 250 złotych otrzymamy 50 złotych gratis, czyli w sumie 300 złotych do wykorzystania, a za kartę 350 złotych aż 80 złotych gratis, czyli w sumie 430 złotych do wykorzystania.

Z Kartą Rodzina Plus, Radomską Kartą Seniora oraz Kartą Rodziny Osoby z niepełnosprawnością wejście kosztować będzie 6 zł/godz.

- Wszystkie informacje dotyczące funkcjonowania lodowiska zamieszczać będziemy również na stronie internetowej MOSiR-u (mosir.radom.pl) oraz na naszym profilu facebookowym. Zachęcamy do odwiedzania naszych kanałów - informuje Michał Podlewski z MOSiR.