Patron dnia: Najświętsza Maryja Panna Fatimska

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 208.

RADOM

Broń na podium

sobota, 15 listopada 2014 23:53 / Autor:

Broń Radom wygrała dziś z Omegą Kleszczów 3:0. Tym samym zakończyła jesienną rundę rozgrywek III ligi grupy łódzko-mazowieckiej na trzecim miejscu.

Broniarze zagrali dwie różne połowy. O ile pierwsza nie była ciekawym widowiskiem dla kibiców, o tyle w drugiej posypały się gole. Najpierw w 47 minucie do bramki rywali trafił Bouchniba. Rozmiar zwycięstwa poprawili jeszcze Nowosielski i Skórnicki.

BROŃ RADOM - OMEGA KLESZCZÓW 3:0 (0:0)

Bramka: Bouchniba (47.), Nowosielski (61.), Skórnicki (74.)

Broń: Wnukowski, Rdzanek, Ankurowski, Gorczyca, WIeczorek, Bojek, Sałek, Skórnicki, Bouchniba, Marczak, Nowosielski
Omega: Wiśniewski, Łucki, Krymarys, Słomian, Jacak, Zawodziński, Marciniak, Solecki, Rozwandowicz, Berg, Cukiernik