Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Leander, biskup
Dziś jest: Wtorek, 27 lutego 2024

RADOM

Radom będzie stolicą informatyki edukacyjnej

wtorek, 14 listopada 2023 18:20 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: pixabay/pixies
Elżbieta Warchoł

Ponad 200 uczestników z całej Polski, 19 wykładów, 58 godzin warsztatów, 60 wolontariuszy. Po raz 18 w Radomiu odbędzie się Konferencja Nowoczesne Technologie w Służbie Cyfrowej Szkoły i Administracji Publicznej. Jej organizatorem jest Zespół Szkół Technicznych w Radomiu.

18 Konferencja Nowoczesne Technologie w Służbie Cyfrowej Szkoły i Administracji Publicznej odbędzie się od 17 do 19 listopada 2023 roku w Radomiu. Obok 19 wykładów, 58 godzin warsztatów, stoisk i prezentacji nowoczesnych technologii odbędzie się koncert rockowy oraz uroczysta kolacja. Gościem specjalnym konferencji będzie znakomity sportowiec, olimpijczyk, polski lekkoatleta specjalizujący się w pchnięciu kulą Tomasz Majewski, który wygłosi wykład inauguracyjny.

Przez trzy dni Radom stanie się stolicą informatyki edukacyjnej. Swój udział w konferencji potwierdziło już ponad 200 nauczycieli z całej Polski. O konferencji i jej uczestnikach oraz programie mówi Artur Rudnicki zastępca dyrektora Zespołu Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu:

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji są dostępne na stronie: https://konferencja.radom.pl/

Zobacz koniecznie! https://konferencja.radom.pl/teledysk/

Patronem konferencji jest Radio Plus Radom.