Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Leander, biskup
Dziś jest: Wtorek, 27 lutego 2024

RADOM

Można jeszcze zgłaszać rodziny do Szlachetnej Paczki

wtorek, 14 listopada 2023 19:08 / Autor: Elżbieta Warchoł
Radio Plus Radom
Elżbieta Warchoł

Jeszcze przez kilka najbliższych dni można zgłaszać rodziny do Szlachetnej Paczki. Zgłoszenia może dokonać sąsiad, znajomy, każdy kto zna rodzinę lub osobę, która potrzebuje wsparcia i pomocy. 

Zakończyła się już rekrutacja wolontariuszy, którzy będą kontaktowali się z rodzinami potrzebującymi pomocy w ramach Szlachetnej Paczki. Jeszcze przez kilka najbliższych dni można zgłaszać rodziny znajdujące się w potrzebie. Do końca listopada odwiedzą ich wolontariusze. 18 listopada 2023 roku otwarta zostanie baza rodzin, którym można pomóc. Wielki finał 16 i 17 grudnia 2023 roku. Do czasu otwarcia bazy rodzin można już tworzyć grupy, zespoły, które będą współpracowały przy tworzeniu paczek dla osób potrzebujących. Pomagać mogą osoby indywidualne, rodziny, przyjaciele, znajomi, klasy szkolne, drużyny, zakłady pracy, sąsiedzi itp, itd.

O przygotowaniach do Weekendu Cudów mówią Katarzyna Cielecka i Marta Kapusta liderki Szlachetnej Paczki w Radomiu:

Osoby, które chcą i mogą zaangażować się w pomoc wolontariuszom podczas Weekendu Cudów, 16 i 17 grudnia 2023 roku ( pomoc w transporcie, woda, kawa, herbata, posiłki dla wolontariuszy) mogą kontaktować się z liderkami Szlachetnej Paczki na Messengerze Kasia Cielecka lub Marta Kapusta.