Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
LUDZKIM GŁOSEM
Patrycja Michońska
Patron dnia: św. Kajus, papież
Dziś jest: Poniedziałek, 22 kwietnia 2024

RADOM

Konsultacje w Łaźni

piątek, 01 marca 2024 11:52 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: Łaźnia Radom
Elżbieta Warchoł

Dziś odbędzie się drugie spotkanie w ramach konsultacji społecznych dotyczących modernizacji Klubu Łaźnia w Radomiu.

Konsultacje społeczne dotyczą zadania: Modernizacja i prace remontowe budynku Łaźni Radomskiego Klubu Środowisk Twórczych i Galerii. Pierwsze spotkanie odbyło się już 26 lutego 2024 roku. Dwa kolejne odbędą się 1 i 7 marca o godz. 17 w Klubie Łaźnia przy ul. Żeromskiego.

Celem konsultacji jest rozpoznanie oczekiwań mieszkańców co do przedsięwzięcia : Modernizacja i prace remontowe budynku Łaźni Radomskiego Klubu Środowisk Twórczych i Galerii.

Konsultacje są prowadzone w formie anonimowej ankiety oraz spotkań z mieszkańcami a także przez zbieranie uwag i wniosków mieszkańców na formularzu.

Anonimowe ankiety i formularze należy złożyć: w wersji papierowej w punktach konsultacyjnych: Biuro Obsługi Mieszkańca – ul. Kilińskiego 30 (pok. nr 19), Wydział Komunikacji Społecznej, Promocji Miasta i Turystyki, Wieloosobowe stanowisko ds. komunikacji społecznej, ul. Żeromskiego 53 (pok. 104), Wydział Komunikacji Społecznej, Promocji Miasta i Turystyki, Centrum Organizacji Pozarządowych, Rynek 15 oraz w wersji elektronicznej na adres: konsultacje@umradom.pl