Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Jerzy, męczennik
Dziś jest: Środa, 24 kwietnia 2024

RADOM

Odpadł fragment wiaduktu w al. Grzecznarowskiego

piątek, 29 marca 2024 22:34 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: Fb KMP w Radomiu
Elżbieta Warchoł

Na przejeżdżający pod wiaduktem w al. Grzecznarowskiego samochód spadł fragment stropu. Kierowca został przewieziony do szpitala. Do zdarzenia doszło 29 marca 2024 roku po godz. 15.

Jak informuje KMP w Radomiu: Po godz.15 oficer dyżurny radomskiej komendy otrzymał informacje o zdarzeniu na ulicy Grzecznarowskiego. Na przejeżdżający pod wiaduktem pojazd marki Skoda spadł element stropu. 30-letni kierowca trafił do szpitala.

Przejazd pod wiaduktem został zamknięty, wprowadzone były objazdy dla autobusów. Obecnie ruch pod wiaduktem w al. Grzecznarowskiego w kierunku centrum miasta odbywa się stałą trasą, ale jest zwężony do jednego pasa. Po świętach wielkanocnych wiadukt przejdzie gruntowny przegląd - informuje MZDiK.

Wiceprezydent Mateusz Tyczyński informuje na swoim Fb: Fragment ul. Grzecznarowskiego pomiędzy Ślaską i Przemysłową w stronę centrum był zamknięty dla ruchu z powodu uszkodzenia tynku na wiadukcie kolejowym, który uszkodził przejeżdżające auto. Na miejscu pracowały służby.

Obiekty tego typu poddawane są corocznym przeglądom wykonywanym przez fachowców z uprawnieniami. Ostatni przegląd miał miejsce jesienią - czytamy na Fb wiceprezydenta Mateusza Tyczyńskiego.