Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
LUDZKIM GŁOSEM
Patrycja Michońska
Patron dnia: św. Kajus, papież
Dziś jest: Poniedziałek, 22 kwietnia 2024

RADOM

Zdrowy Radom - już dziś kolejne spotkanie ze specjalistami

środa, 03 kwietnia 2024 13:50 / Autor: Milena Brzyska
facebook/Medyk_Radom
Milena Brzyska

W ramach projektu "ZDROWY RADOM - profilaktyka zdrowotna dla mieszkańców Radomia" 3 kwietnia 2024r. o godz. 15.30 odbędzie się kolejne spotkanie, na którym lek. kardiolog Justyna Kosno-Żak opowie o niebezpiecznej przypadłości jaką jest niewydolność serca. Będzie można także zapoznać się z zasadami udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Trwają spotkania z cyklu "Zdrowy Radom - profilaktyka zdrowotna dla mieszkańców Radomia", które są organizowane przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Radomiu. W ramach nich mieszkańcy naszego miasta mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji z lekarzami specjalistami.

W środę, 3 kwietnia 2024 roku o godzinie 15.30 zainteresowani będą mogli wziąć udział w kolejnym spotkaniu, tym razem z lek. kardiologiem Justyną Kosno-Żak, która opowie o niebezpiecznej przypadłości jaką jest niewydolność serca. Będzie można także zapoznać się z zasadami udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Agnieszka Stolarczyk, dyrektor dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Radomiu i pomysłodawca projektu:

W czwartek, 4 kwietnia o godzinie 9.00 zainteresowani mogą wziąć udział w darmowych konsultacjach z ortopedą, fizjoterapeutą, podologiem i trychologiem - zachęca Agnieszka Stolarczyk:

Spotkania odbywają się w siedzibie radomskiego "Medyka" przy ulicy Plac Stare Miasto 10. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

"Zdrowy Radom" to projekt realizowany z Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. Szczegółowe informacje dotyczące jego realizacji można uzyskać w CKZiU.