Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
KTO RANO WSTAJE
Kasia Kozimor, Tomek Waloszczyk
Patron dnia: św. Urszula Ledóchowska, zakonnica
Dziś jest: Środa, 29 maja 2024

RADOM

Uwaga! Zmiany w organizacji ruchu w al. Grzecznarowskiego w rejonie wiaduktu

poniedziałek, 22 kwietnia 2024 09:06 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: MZDiK Radom
Elżbieta Warchoł

W związku z planowanymi robotami, od wtorku, 23 kwietnia 2024 roku od około godziny 8:00 będą wprowadzone tymczasowe zmiany w organizacji ruchu na odcinku alei Grzecznarowskiego w rejonie wiaduktu kolejowo-drogowego.

Tymczasowo będzie zamknięty dla ruchu kołowego odcinek północnej jezdni alei Grzecznarowskiego (w kierunku centrum miasta) pod wiaduktem kolejowo-drogowym (pod ulicą Czarną oraz torami). Kilkadziesiąt metrów przed tym wiaduktem i kilkadziesiąt metrów za nim powstały tak zwane przewiązki (przejazdy przez pas zieleni pomiędzy obiema jezdniami), dzięki którym będzie możliwe wprowadzenie w zamian ruchu dwukierunkowego na równoległym odcinku jezdni południowej - informuje rzecznik MZDiK Dawid Puton.

Czasowo zamknięty dla ruchu pieszych i rowerzystów zostanie również ciąg po północnej stronie alei Grzecznarowskiego. Prosimy o korzystanie z równoległego ciągu po stronie południowej (dotarcie do niego będzie możliwe górą wiaduktu) - apeluje rzecznik MZDiK.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac oraz o stosowanie się do zmienionego oznakowania ulic bądź do ewentualnych poleceń wydawanych przez wykonawcę.

Źródło: MZDiK