Przegrana Cerrad Czarnych Radom

piątek, 13 marca 2015 21:01 / Autor: Elżbieta Warchoł
Elżbieta Warchoł

Cerrad Czarni Radom przegrali z AZS Politechnika Warszawska.

Przegrana radomian 3: 0. Cerrad Czarni Radom przegrali w piątek, 13 marca we własnej hali z AZS Politechnika Warszawska ( 19: 25, 22: 25, 21: 25, 10: 15- Złoty set). Radomianie zagrają teraz o miejsca 9- 12 w siatkarskiej Plus Lidze.

Po meczu podczas spotkania z dziennikarzami Piotr Lipiński, kapitan AZS Politechniki Warszawskiej powiedział: Nie będę ukrywał, że jesteśmy przeszczęśliwi. Udało nam się wygrać arcyważny mecz o wejście do najlepszej ósemki. Tydzień temu przegraliśmy 1:3. Dziś zagraliśmy koncertowo. Gratulacje dla całej czternastki i sztabu szkoleniowego. Teraz dalej trenujemy i chcemy się bić o wyższą lokatę- mówił kapitan AZS Politechnika Warszawska.

Kapitan Cerrad Czarnych Radom Daniel Pliński gratulował zespołowi z Warszawy. Mówił: To była ta drużyna z pocżątku sezonu, bo tak właśnie wtedy Politechnika grała. Było dużo dynamiki, ryzyka i to im się opłaciło. My niestety zagraliśmy tragiczny mecz. Pretensje mamy absolutnie tylko i wyłącznie do siebie.  Z kolei trener AZS Politechnika Warszawska Jakub Bednaruk za Piotrem Lipińskim powtórzył: część z nas nie wierzy jeszcze w to co się stało i ja chyba też nie wierzę do końca. Po pierwszym meczu wróciliśmy z dalekiej podróży. Nagle się okazało, że potrafimy tutaj wygrać cztery sety. Przez cały sezon Czarni przegrali tutaj za trzy punkty jeden mecz. Dziś praktycznie od początku kontrowaliśmy ten mecz. Trener zadedykował zwycięstwo kontuzjowanemu Bartkowi Lemańskiemu.

Robert Prygiel, trener drużyny Cerrad Czarnych Radom gratulował zwycięskiej drużynie z Warszawy. Powiedział, też że: Politechnika była dziś drużyną zdecydowanie lepszą i wygrała zasłużenie. Myślę, że to jest taki moment, że im mniej słów się wypowie tym lepiej. Przez cztery sety nie mieliśmy kontaktu z przeciwnikiem- podsumował trener Czarnych.