Patron dnia: Najświętsza Maryja Panna, Matka Dobrej Rady

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 208.

RADOM

Radomiak na remis

niedziela, 22 marca 2015 20:55 / Autor:

Wynikiem 1:1 zakończył się mecz Radomiaka Radom z Pelikanem Łowicz.

Był to pierwszy mecz w rundzie wiosennej na stadionie przy ul. Struga w Radomiu. Pierwsze trafienie zaliczył Szymon Stanisławski w 31. minucie. Radomiak do przerwy prowadził 1:0. Wyrównującego gola strzelił w 59. minucie Michał Żółtowski.

RADOMIAK RADOM - PELIKAN ŁOWICZ 1:1 (1:0)
Szymon Stanisławski 31 - Michał Żółtowski 59

Radomiak: Michał Kula - Jakub Cieciura, Aleksiej Dubina, Maciej Świdzikowski, Bartosz Sulkowski - Michał Kiełtyka, Włodzimierz Puton, Mateusz Radecki, Dariusz Brągiel (77 Chinonso Agu) - Leândro (77 Kacper Wnuk), Szymon Stanisławski (64 Przemysław Śliwiński).

Pelikan: Rafał Dawid - Paweł Bojaruniec, Marcin Nowak, Grzegorz Wawrzyński, Michał Żółtowski - Szymon Kiwała, Konrad Kowalczyk, Krystian Mycka, Michał Adamczyk (90 Tomasz Dąbrowski) - Robert Kowalczyk (70 Damian Kosiorek), Bartosz Narożnik (85 Filip Skupiński).

źródło: Radom24.pl