Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: 2 czerwca - błogosławieni męczennicy Sadok i Towarzysze
Dziś jest: 02 czerwca 2020
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 208.

RADOM

Wszystkie ręce na pokład! PiS i PO powalczą o głosy!

środa, 13 maj 2015 13:04 / Autor:

Radomskie Prawo i Sprawiedliwość stawia przed II turą wyborów prezydenckich przede wszystkim na bezpośredni kontakt z wyborcami. Podobnie uczyni to PO. 

 

- Nam nie jest potrzebne poparcie byłych polityków takich jak Aleksander Kwaśniewski. Nam są potrzebne głosy zwykłych Polaków. Będziemy osobiście przekonywać, że najlepszym wyborem 24 maja jest Andrzej Duda. Wychodzimy w osiedla, bloki, domki i będziemy przekonywać, że 24 maja warto zmienić Polskę - mówi Jakub Kowalski z radomskiego sztabu wyborczego Andrzeja Dudy. Nie planowane są żadne eventy. Będą za to rozmowy z ludźmi, ściskanie dłoni i wręczanie ulotek. Nie wiadomo natomiast czy sam Andrzej Duda odwiedzi przed niedzielą wyborczą region radomski.

Jakub Kowalski zauważa zwiększoną moblizację przed II turą. - Zdecydowanie wszystkie ręce na pokład nie tylko działaczy i sympatyków PiS, nie tylko członków sztabu. Tych rąk przybywa. Do radomskiego biura zgłasza się wiele osób, które chcą zaangażować w tę kampanię. Wcześniej się nie angażowały ale dziś mówią wprost, że jeśli doszło już do wyboru pomiędzy Andrzejem Dudą i Bronisławem Komorowskim, to oni będą robić wszystko, żeby Andrzej Duda wygrał - mówi. 

Kluczowe będą głosy wyborców Pawła Kukiza. W Radomiu krzyżyk przy jego nazwisku skreśliło 20 126 osób. Jakub Kowalski uważa, że wystawiły one czerwoną kartkę obozowi rządzącemu, tym samym nie zagłosują na Bronisława Komorowskiego. Z drugiej strony młodych wyborców powinien przyciągać dynamiczny z dobrym programem Andrzej Duda.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Wszystkie ręce na pokład obowiązują także w sztabie wyborczym Bronisława Komorowskiego - informuje koordynator sztabu Andrzej Łuczycki:

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 

Zapraszamy do nas: