Na antenie: W RYTMIE RADOMIA I REGIONU
Beata Okulińska
Patron dnia: 23 sierpnia - św. Róża z Limy, dziewica
Radio Plus Radom /RADOM/"EkoJanosik 2018" dla RADPEC”-u

Wiadomości z Radomia

"EkoJanosik 2018" dla RADPEC”-u

08 sierpień 2018 / Tekst

Narodowa Rada Ekologiczna przyznała Radomskiemu Przedsiębiorstwu Energetyki Cieplnej „RADPEC” Spółka Akcyjna tytuł „EKOJANOSIKA 2018” w Krajowej Nagrodzie Ekologicznej w kategorii Przedsiębiorstwo. Dyplom za działalność na rzecz poprawy stanu środowiska naturalnego z rąk Posłów Sejmowej Komisji Ochrony Środowiska oraz Głównego Inspektora Ochrony Środowiska odebrał Prezes Zarządu „RADPEC” S.A. dr inż. Krzysztof Zborowski.

"EkoJanosik 2018" dla RADPEC”-u
foto: RADPEC

Celem nagrody „EKOJANOSIK” jest wyróżnienie przez Krajową Radę Ekologiczną samorządów terytorialnych, jednostek LP, podmiotów gospodarczych, placówek oświatowych oraz osób fizycznych za realizowanie działań mających istotny i znaczący wpływ na poprawę i stan środowiska naturalnego oraz świadomość ekologiczną Polaków. Wyjątkowość tej nagrody potwierdza fakt, że kandydatury mogły zgłaszać wyłącznie instytucje odpowiedzialne za ochronę środowiska i krajowe korporacje samorządowe lub gospodarcze.

- „Tytuł EKOJANOSIK 2018 cieszy, ponieważ wdrażane przez „RADPEC” S.A. rozwiązania, które mają na celu ograniczanie emisji, zostały docenione i zauważone przez niezależnych ekspertów i autorytety ochrony środowiska” – mówi Krzysztof Zborowski.

Uroczystość, podczas której wręczone zostały dyplomy gratulacyjne za działalność na rzecz obniżenia poziomu niskiej emisji i poprawy świadomości oraz wrażliwości ekologicznej społeczeństwa przedsiębiorstwom, instytucjom i innym podmiotom, które otrzymały to zaszczytne wyróżnienie odbyła się 27 lipca w gmachu Sejmu RP.

Joomla SEF URLs by Artio

ARTYSTA TYGODNIA

Brothers In Arms

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY

230x190 4