Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJOWA POCZTA MARKA SIEROCKIEGO
Marek Sierocki
Patron dnia: św. Mamer, biskup              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Ruda Malenicka, Wilczkowice
Dziś jest: Wtorek, 11 maja 2021

REGION

Skauci zapraszają do Studzianny

czwartek, 11 maj 2017 08:29 / Autor: Jakub Szczechowski
fot. Skauci Europy
Jakub Szczechowski

 

Skauci Europy zapraszają mężczyzn na wędrówkę z Tomaszowa Mazowieckiego do Studzianny. Wyprawa odbędzie się w dniach 19 - 21 maja.

 

To szansa na przeżycie niezapomnianej przygody. Już sama trasa wiedzie przez piękne tereny z bogatą historią. Do tego dochodzi jeszcze nocleg pod namiotem, gotowanie na wolnym ogniu, inspirujące konferencje i rozmowy. Nie zabraknie skautowego śpiewu. Piechurzy będą pokonywać ok. 15 km dziennie. Należy z sobą zabrać: Pismo Święte, różaniec, mały notes i długopis, latarka (np. czołówka), menażka, sztućce, nóż, śpiwór (lub 2 śpiwory), karimata, przybory higieniczne, coś od deszczu (kurtka/płaszcz), buty z twardą podeszwą, np. trekkingowe, butelka wody 1.5l, termos.

Wyprawa rozpocznie 19 maja o godz. 20. Należy dojechać na własną rękę, ewentualnie skorzystać z wolnych miejsc w aucie z Trójmiasta. Wszystko zakończy się 21 maja ok. godz. 12.30 w Studziannie. Koszt to 40 zł.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 16 maja. Należy napisać mail na  z podaniem: imienia, nazwiska, wieku, telefonu, e-maila.

A tak wyglądają podobne wyprawy...