Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJOWA POCZTA MARKA SIEROCKIEGO
Marek Sierocki
Patron dnia: św. Mamer, biskup              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Ruda Malenicka, Wilczkowice
Dziś jest: Wtorek, 11 maja 2021

Kozienice

Spotkanie w sprawie Radomskiej

poniedziałek, 13 stycznia 2020 10:26 / Autor: Kamil Zapora
fot. Radio Plus Radom
Kamil Zapora

Remont ulicy Radomskiej w Kozienicach potrwa jeszcze kilka miesięcy. Prowadzone prace utrudniają życie przedsiębiorcom prowadzącym działalność gospodarczą w okolicy. Burmistrz Kozienic chce szukać rozwiązań.

We wtorek 21 stycznia o godzinie 10:00 w sali konferencyjnej urzędu miejskiego w Kozienicach odbędzie się spotkanie z burmistrzem Piotrem Kozłowskim dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na ulicy:

1/ ul. Radomska ( od ronda Radomska, Głowaczowska, Nowy Świat do skrzyżowania Radomska, Warszawska, Lubelska),

2 / ul. Al. 1 Maja,

3/ ul. Konstytucji 3 Maja,

4/ Plac 15 Stycznia.

Celem spotkania będzie ustalenie zakresu pomocy, jaką Gmina Kozienice będzie mogła udzielić w związku z trudnościami spowodowanymi prowadzonymi pracami budowlanymi w centrum miasta.

Jak informuje rzecznik Generalnej Dyrekcji Małgorzata Tarnowska, wykonawca jest zobowiązany zakończyć prace do 8 kwietnia tego roku. Jest to kolejny termin planowanego zakończenia remontu, ponieważ pierwotnie mowa była o końcu listopada tego roku. Opóźnienie wynika z długiego czasu oczekiwania na zezwolenie na realizację inwestycji drogowej przez GDDKiA, co spowodowało późniejsze niż zakładane rozpoczęcie prac.