Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Agnieszka Morawska
Patron dnia: św. Urszula, dziewica i męczennica              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Radom (Św. Piotra)
Dziś jest: Czwartek, 21 października 2021

Kozienice

Kozienice: 14 ha przestrzeni miejskiej będzie odkomarzone

środa, 29 lipca 2020 17:16 / Autor: Weronika Chochoł
fot. pixabay.com (Erik_Karits)
Weronika Chochoł

W czwartek i w piątek w Kozienicach odkomarzane będą miejsca najczęściej uczęszczane przez mieszkańców. Władze miasta apelują o nieodwiedzanie miejsc, w których przeprowadzony będzie zabieg.

Radom szczepienia

Odkomarzanie przeprowadzone zostanie czwartek i w piątek w godzinach od 19.00 do 22.00. W czwartek zabieg będzie prowadzony na terenie skwerów przy ul Głowaczowska/Sportowa, Pomniku Niepodległości, Placu 15 Stycznia. W piątek odkomarzony zostanie Park Miejski. W obu tych dniach zabiegi odkomarzania przeprowadzone zostaną również na placach zabaw będących własnością Gminy Kozienice. Łącznie zabiegiem zostanie objęty obszar o powierzchni ponad 14 ha.

- Odkomarzanie zostanie przeprowadzone przez doświadczoną firmę, specjalizującą się w tego typu zabiegach, posiadającą stosowne atesty i uprawnienia – DDD-Protect - wyjaśnia Mirosław Pułkowski - zastępca burmistrza gminy Kozienice i apeluje: - Zwracam się z prośbą do wszystkich mieszkańców gminy Kozienice o nieprzebywanie w wyznaczonych powyżej miejscach w czasie prowadzenia działań.