Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: bł. Michał Kozal, biskup i męczennik              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Czarna
Dziś jest: Poniedziałek, 14 czerwca 2021

Mazowsze

Innowatorzy poszukiwani! Do wygrania nagrody finansowe

piątek, 04 września 2020 13:29 / Autor: Weronika Chochoł
fot. pixabay.com (geralt)
Weronika Chochoł

Prowadzisz firmę, w której wdrażane są innowacyjne rozwiązania, a może pisałeś pracę doktorską na tematy dotykające innowacyjności? Zgłoś się do konkursu Innowator Mazowsza. Na zwycięzców czekają nagrody finansowe.

To kolejna edycja konkursu skierowanego do przedsiębiorców i naukowców z województwa mazowieckiego. Jego ideą jest wspieranie i promowanie postaw proinnowacyjnych oraz budowanie świadomości wśród mieszkańców Mazowsza. - Do konkursu można zgłaszać się w dwóch kategoriach: „Innowacyjna Firma” oraz „Innowacyjny Naukowiec” - wyjaśnia marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik: 

Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody.

Zwycięzcy w kategorii „Innowacyjna Firma” otrzymają: I miejsce – 30 tys. zł , II miejsce 20 tys. zł oraz III miejsce 15 tys. zł zaś w kategorii „Innowacyjny Naukowiec”: I miejsce 20 tys. zł, II miejsce 15 tys. zł i III miejsce 10 tys zł.

Nagrody czekają również na osoby wyróżnione w konkursie. Wśród nich: wsparcie eksperckie, indywidualny mentoring w zakresie oceny potencjału biznesowego projektu, konsultacje merytoryczne z zakresu finansowania, marketingu, aspektów podatkowych i analiz strategicznych, możliwość zaprezentowania rozwiązań przed gronem inwestorów/przedsiębiorców czy roczny bilet na konferencje o tematyce związanej z biznesem. 

Urząd Marszałkowski na zgłoszenia czeka do końca września. Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać drogą elektroniczną formularz aplikacyjny wraz z wymaganymi załącznikami. Formularz zgłoszeniowy i szczegółowe informacje dostępne są tutaj