Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: święci Archaniołowie Michał, Rafał i Gabriel              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Jankowice
Dziś jest: Środa, 29 września 2021

Radomskie

Widowiskowe kreacje powstały w MOW w Wierzbicy

poniedziałek, 17 maj 2021 13:43 / Autor: Magdalena Król
fot. MOW Wierzbica
Magdalena Król

W Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Wierzbicy odbyły się warsztaty krawieckie. Poprowadziła je Marzena Chełmińska, znana projektantka mody, kreatorka marek C#elminska oraz SENS. Efektem wspólnej pracy z dziewczętami z klasy krawieckiej były niezwykłe kreacje.

Na zaproszenie Agnieszki Ankurowskiej, dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Wierzbicy, w klasie krawieckiej pojawił się niecodzienny gość: projektantka mody Marzena Chełmińska. W ramach warsztatów zawodowych z wychowankami klasy krawieckiej, której opiekunem jest Dorota Stępniewska zaprojektowała i stworzyła niesamowite kreacje z niezwykłych materiałów.

- Dzięki takim chwilom dostrzegamy, że krawiectwo to nie tylko wszywanie suwaków, ale zachwycająca sztuka. Dziękujemy pani Marzenie Chełmińskiej za możliwość uczestnictwa w tak ciekawym doświadczeniu – mówi dyrektor Agnieszka Ankurowska.

Kreacje, które wówczas powstały zostały zaprezentowane podczas Zlotu Pasjonatów Fotografii, który odbył się w dniach 8-9 maja w Sandomierzu.