Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
KTO RANO WSTAJE
Kasia Kozimor, Tomek Waloszczyk
Patron dnia: św. Innocenty I, papież              Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Jastrząb
Dziś jest: Wtorek, 27 lipca 2021

REGION

Bezpłatne konsultacje kardiologa dziecięcego w najbliższy czwartek

poniedziałek, 21 czerwca 2021 13:04 / Autor: Newsroom
pixabay.com
Newsroom

Klinika „Biały Kamień” w Nowym Mieście nad Pilicą zaprasza rodziców z dziećmi na bezpłatne konsultacje kardiologiczne dr Tomasza Floriańczyka, kardiologa dziecięcego w czwartek 24 czerwca w godzinach 11.00-12.00.

Zapisy i informacje na temat konsultacji pod numerem telefonu 22 6020223 lub e-mail: nowemiasto(at)klinikabialykamien.pl

W klinice można też skorzystać z porad i badań u lekarzy innych specjalizacji.

Dr Tomasz Floriańczyk, to lekarz z 20-letnim doświadczeniem klinicznym, specjalista w zakresie kardiologii dziecięcej i pediatrii. Wieloletni pracownik Kliniki Kardiologii Wieku Dziecięcego i Pediatrii Ogólnej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem dzieci i młodzieży z wrodzonymi wadami serca, zaburzeniami rytmu serca, chorobami zapalnymi układu krążenia oraz nadciśnieniem tętniczym. Wykonuje i interpretuje badania echokardiograficzne (USG serca), badania EKG, badania holterowskie, badania ABPM oraz testy wysiłkowe.

Jest autorem i współautorem kilkudziesięciu publikacji naukowych w czasopismach krajowych i zagranicznych. W 2006 roku uzyskał stopień naukowy doktora nauk medycznych za rozprawę pt: Ocena ciśnienia tętniczego i czynności lewej komory serca u dzieci po operacyjnej korekcji zwężenia cieśni aorty”. W roku 2017 wybrany do zarządu Sekcji Kardiologii Dziecięcej Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego na lata 2017-2019. Członek Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego, Stowarzyszenia Europejskich Kardiologów Dziecięcych oraz Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego.