Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
LUDZKIM GŁOSEM
Patrycja Michońska
Patron dnia: św. Kajus, papież
Dziś jest: Poniedziałek, 22 kwietnia 2024

Mazowsze

8 odsłona Koleją do Kultury

wtorek, 27 lutego 2024 07:52 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: KM
Elżbieta Warchoł

Koleje Mazowieckie już po raz 8. ruszają z Koleją do Kultury. Spółka od lat angażuje się w różne akcje i projekty o charakterze kulturalno-edukacyjnym, promujące podróże koleją, a także zachęcające do poznawania województwa mazowieckiego.

Pasażerowie KM, którzy zachowają bilet z podróży naszymi pociągami i okażą go w kasie placówek biorących udział, będą mogli skorzystać z wyjątkowych zniżek na bilety m.in.
do teatrów, muzeów czy na wydarzenia kulturalne.

Akcja Koleją do Kultury została zainicjowana w 2017 r., a jej celem jest promowanie mazowieckich instytucji kultury, a także zachęcanie do poznawania regionalnej kultury i sztuki oraz atrakcji turystycznych naszego województwa. W tym roku wśród partnerów kampanii znalazło się aż 23 instytucje. Wśród nich są m.in.: Państwowe Muzeum Etnograficzne
w Warszawie, Muzeum Jana Kochanowskiego w Czarnolesie, Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku czy Mazowiecki Instytut Kultury.

Szczegółowe informacje na temat Koleją do Kultury, w tym pełną listę partnerów, a także wysokość zniżek można znaleźć na stronie: https://dokultury.mazowieckie.com.pl/pl

Akcja potrwa do końca grudnia 2024 r.