Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: bł. Innocenty XI, papież
Dziś jest: 12 sierpnia 2020

Siatkówka

Czarni wracają do domu

środa, 27 listopada 2019 09:23 / Autor: Krzysztof Chomicz
https://wksczarni.pl
Krzysztof Chomicz

Cerrad Enea Czarni Radom rozegrają 9 mecz tego sezonu PlusLigi. Ich rywalem będzie jeden z kandydatów do mistrzostwa Polski - Jastrzębski Węgiel. Partnerem meczu będzie gmina Zakrzew.

Radomianie po niedzielnym wyjeździe do stolicy wracają na halę MOSiR. Przegrana z Verva Warszawa Orlen Paliwa była kolejną, poniesioną poza domem. Jak dotąd na swoim terenie Wojskowi czują się znacznie pewniej. Przed swoją publicznością odnieśli 3 z 4 zwycięstw tego sezonu.

Dzisiejszy rywal Czarnych wydaje się być w nieco stabilniejszej formie. Jastrzębski Węgiel wygrał 6 z 9 meczów w tym sezonie i zajmuje 4 miejsce w tabeli. Ostatnio doszło jednak do nieoczekiwanej zmiany na ławce trenerskiej Pomarańczowych. Pomimo zwycięstwa zwolniony został Roberto Santili. Jego miejsce zajął Luke Reynolds. 

Pojedynek Cerrad Enea Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel, rozegrany zostanie w środę (27 listopada) o godzinie 18:00, w hali MOSiR przy ul. Narutowicza 9. Bilety na spotkanie wciąż można nabyć on-line na stronie MOSiR oraz na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania w kasach hali. 

Zapraszamy do nas: