Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Maksymilian Maria Kolbe, prezbiter i męczennik
Dziś jest: 14 sierpnia 2020
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 208.

DIECEZJA RADOMSKA

Katarzyna Olubińska w Radomiu

wtorek, 12 kwietnia 2016 10:05 / Autor:
fot. www.facebook.com/bogwwielkimmiescie
Znana dziennikarka i blogerka Katarzyna Olubińska będzie dziś gościem kolejnego spotkania z cyklu "Całkiem Inna - kobieta w blasku Stwórcy".

Katarzyna Olubińska prowadzi blog "Bóg w wielkim mieście". To świadectwo wiary nowoczesnej kobiety. Jej teksty nie są przeciw komukolwiek, ale za i dla. Przede wszystkim są zachętą do zaufania Bogu. - Postanowiłam podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem Boga i doświadczeniem ludzi, którzy spotkali Boga w codzienności swojego życia w wielkim mieście. Bo kiedy Bóg przychodzi do człowieka i robi w jego życiu to, co zrobił w moim, to trudno o tym milczeć i chciałoby się na każdym rogu krzyczeć: On naprawdę jest! Tu i teraz. Bliżej niż myślisz. Kocha nas. Szuka. Chce naszego szczęścia. Nie ma dla Niego rzeczy niemożliwych. Nigdy z nas nie rezygnuje, nawet jeśli my już sami zrezygnowaliśmy. U mnie właśnie tak to się zaczęło - czytamy na blogu.

Katarzyna Olubińska pracowała w wielu stacjach telewizyjnych (obecnie TVN), jest autorką cyklu "Kobieta w religiach świata", także sluchaczką Centrum Myśli JPII w Warszawie.

Spotkanie rozpocznie się tradycyjnie o godz. 19 w Duszpasterstwie Akademickim przy ul. Górniczej w Radomiu. Zaprasza współorganizatorka Klaudia Miśkiewicz.

Zapraszamy do nas: