Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRYWATKA Z RADIEM PLUS
Marek Sierocki
Patron dnia: św. Leander, biskup
Dziś jest: Sobota, 27 lutego 2021

DIECEZJA RADOMSKA

Rekolekcje z Prymasem Wyszyńskim

wtorek, 19 stycznia 2021 11:42 / Autor: Radosław Mizera
Ks. Andrzej Jędrzejewski
Radosław Mizera

Akcja Katolicka Diecezji Radomskiej organizuje dla swoich członków "Rekolekcje z prymasem Wyszyńskim". Będą one transmitowane z kościoła św. Stefana w Radomiu.

Organizatorzy rekolekcji zapraszają parafialne oddziały Akcji Katolickiej z Radomia do uczestnictwa w spotkaniach w kościele a pozostałe proszone są, by zorganizować wspólne uczestnictwo w transmisji w swoich parafiach. - Osoby, które nie będą z racji zdrowotnych czy obaw o swoje zdrowie uczestniczyć we wspólnym przeżywaniu rekolekcji, bardzo prosimy, by włączyły się w nie w swoich domach, korzystając z internetowej transmisji - zachęca ks. Andrzej Jędrzejewski, asystent kościelny stowarzyszenia.

Rekolekcje odbędą się w dniach od 26 do 28 stycznia. Codziennie będzie konferencja o 20.30, następnie Apel Jasnogórski. W centrum rekolekcyjnych rozważań będzie osoba Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego. Obecnie trwają przygotowania do beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia.

Poniżej przestawiamy program rekolekcyjnych nauk:26 stycznia - ks. Roman Adamczyk: „Z kierunku życia ukrytego ku pełni misji życiowej”,27 stycznia - ks. Grzegorz Wójcik: „Troska o rodzinę – przesłanie Prymasa Tysiąclecia”,28 stycznia - ks. Andrzej Jędrzejewski: „Prymasowska szkoła miłości Ojczyzny i Kościoła”,

Transmisję będzie można oglądać przez stronę parafia.idalin.pl lub na parafialnym kanale YouTube https://www.youtube.com/channel/UCxTvGIn0ygI4p288OBfow_g , włączając na nim link „transmisja na żywo”.