Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: Wszyscy Święci
Dziś jest: Niedziela, 01 listopada 2020

KULTURA

Pokaż talent i zrób pierwszy krok na drodze do marzeń

poniedziałek, 12 października 2020 18:30 / Autor: Kamil Zapora
fot. Radio Plus Radom
Kamil Zapora

Wasze dzieci interesują się muzyką? Grają na instrumentach, śpiewają lub komponują piosenki? Chcecie pomóc im zacząć drogę co kariery? Pokażcie im stronę „Wasza Scena Muzyczna” i zachęćcie do udziału w konkursie.

Kamil Koksa to pianista i kompozytor z Kozienic, który na co dzień uczy gry na pianinie w Kozienickim Domu Kultury. Na swoim koncie ma już niemały sukces na scenie ogólnopolskiej. Skomponował utwór dla Kamila Kiliana, który wykonał go w programie „The Voice Kids”, a ostatnio został zaprezentowany w Opolskiej Katedrze podczas koncertu "Muzyczny hołd dla papieża Jana Pawła II".

Kamil Koksa prowadzi również portal „Wasza Scena Muzyczna”. Jest to miejsce, w którym pisze artykuły dla muzyków. - Idea jaka przyświeca portalowi to promocja talentów wokalnych – podkreśla Kamil Koksa.

Autor portalu motywuje członków swojej społeczności do działania poprzez organizację konkursów z nagrodami atrakcyjnymi dla młodych muzyków. Jeden z nich właśnie trwa. - Wygraną jest kurs online z robienia muzyki z wykorzystaniem nowoczesnych technologii – powiedział Kamil Koksa. - Aby wziąć udział w konkursie wystarczy w naszej grupie na Facebooku opublikować post ze swoim nagraniem i oznaczyć go hasztagiem „Wasza Scena Muzyczna – wyjaśnia kompozytor:

Patronat medialny nad konkursem sprawuje Radio Plus Radom.