Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Leon IX, papież
Dziś jest: Piątek, 19 kwietnia 2024

KULTURA

Walentynki w Resursie. Bezpieczne rendez-vous

wtorek, 13 lutego 2024 09:34 / Autor: Elżbieta Warchoł
foto: Organizatorzy
Elżbieta Warchoł

Walentynkowy wieczór odbędzie się 16 lutego 2024 roku w Resursie Obywatelskiej w Radomiu. To propozycja zarówno dla par, jak i dla singli. Stawiamy na dobrą zabawę z nutką edukacji

Miłosne przeboje zabrzmią w Resursie Obywatelskiej, ale to nie jedyne atrakcje szykowane na piątkowy wieczór. Na nieco spóźnione walentynki pod hasłem „Bezpieczne rendez-vous” Resursa zaprosi w piatek, 16 lutego 2024 roku. Początek o godz. 18.00.

- To propozycja zarówno dla par, jak i dla singli. Stawiamy na dobrą zabawę z nutką edukacji. Całość przebiegnie w bardzo kameralnej atmosferze – mówi Damian Drabik z Resursy.

Tego wieczora Resursa zaprosi m.in. na spotkanie z tematyką win. Na uczestników czekają ciekawostki i praktyczne rady dotyczące rodzajów win i sposobów ich podawania. Nie zabraknie również degustacji.

- Przygotowaliśmy także specjalne szkolenie, które pomoże Wam bezpiecznie przetrwać każdą randkę, dzięki praktycznym wskazówkom i poradom ekspertów – Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników BHP w Radomiu – dodają organizatorzy.

W romantyczną atmosferę wprowadzi uczestników zespół RockcoverS, który wykona najpopularniejsze utwory miłosne. Grupa w składzie: Krzysztof Braksator, Ewa Murdza i Sylwester Budzisz zaprezentuje lubiane hity.

Bilety na wydarzenie kosztują 30 zł. Wejściówki dostępne w kasie Resursy oraz online.