Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Agnieszka Morawska
Patron dnia: święte Anastazja i Bazylissa, męczennice
Dzisiaj Jerycho Rodzin w Parafii: Żelazowice, Libiszów
Dziś jest: Czwartek, 15 kwietnia 2021

RADOM

Kampanijne spotkania z mieszkańcami

wtorek, 25 września 2018 10:37 / Autor: Monika Nowakowska
foto: MN/Radio Plus Radom
Monika Nowakowska

Kampania wyborcza nabiera rozpędu. Kandydaci ubiegający się o fotel prezydenta Radomia spotykają się z potencjalnymi wyborcami i prezentują swoje propozycje zmian w mieście.

Jedną z podstawowych form kampanii wyborczej są spotkania z mieszkańcami. Miesiąc takich wizyt w różnych częściach Radomia ma już za sobą kandydat Prawa i Sprawiedliwości Wojciech Skurkiewicz, który wczoraj prezentował swój program wyborczy na Osiedlu Południe. - Jestem tym zbudowany, że radomianie przychodzą na spotkania ze mną, chcą rozmawiać o przyszłości naszego miasta, chcą mówić o rzeczach przyjemnych, ale i rzeczach trudnych - mówi Wojciech Skurkiewicz:

Na spotkanie z Wojciechem Skurkiewiczem przyszło kilkudziesięciu mieszkańców osiedla Południe i Żakowic. Jedni narzekali na brak patroli służb mundurowych w godzinach wieczornych, inni na brudne i zanieczyszczone psimi odchodami chodniki i skwery, jeszcze inni na brak kładki nad torami kolejowymi w stronę Godowa i działek:

Za organizację spotkań odpowiada Łukasz Podlewski, który również kandyduje w wyborach samorządowych:

Wiceministra obrony narodowej i kandydata na prezydenta Radomia Wojciecha Skurkiewicza popiera również premier Mateusz Morawiecki, który dziś o godz. 18.00 spotka się z działaczami PiS w Radomiu.

Kolejne spotkanie z mieszkańcami Plant i Śródmieścia odbędzie się 27 września w hotelu Gromada przy ul. Narutowicza.