Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Teresa Benedykta od Krzyża (Edyta Stein), dziewica i męczennica
Dziś jest: 09 sierpnia 2020

Policja

Szeryf objął stanowisko

piątek, 21 lutego 2020 19:38 / Autor: Michał Kaczor
fot. KWP Radom
Michał Kaczor

Insp. Michał Ledzion oficjalnie objął stanowisko komendanta mazowieckiej policji.

Insp. Michał Ledzion do tej pory był pełniącym obowiązki komendanta. Dziś w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Radomiu odbyła się uroczystość oficjalnego objęcia stanowiska. Wzięli w niej udział m.in. wicewojewoda Artur Standowicz, a także przedstawiciele mazowieckich i radomskich służb mundurowych.

W swoim przemówieniu insp. Ledzion podziękował za zaufanie i podkreślił, że przyjdzie mu służyć w garnizonie mazowieckim z bardzo dobrymi policjantami.

Insp. Michał Ledzion urodził się w 1970 r. w Łodzi. Służbę w Policji rozpoczął w 1990 roku. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach. Dotychczas związany był z pionem kryminalnym i prewencyjnym. Zajmował różne stanowiska w strukturach Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, jak i w Komendzie Miejskiej Policji w Łodzi. Ostatnio pełnił służbę na stanowisku Dowódcy Oddziału Prewencji Policji w Łodzi. Od 1 października 2019 roku insp. Michał Ledzion pełnił obowiązki I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu. 21 listopada insp. Ledziona powołano na stanowisko Pierwszego Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu, a od 7 stycznia pełnił obowiązki Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu.

Zapraszamy do nas: