Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
KTO RANO WSTAJE
Kasia Kozimor, Tomek Waloszczyk
Patron dnia: święci męczennicy Andrzej Dung-Lac, prezbiter, i Towarzysze
Dziś jest: Wtorek, 24 listopada 2020

Końskie

Szef ludowców: Nie bójcie się dokonać mądrego wyboru!

piątek, 26 czerwca 2020 23:23 / Autor: Marcin Prejs
fot. M. Prejs/Radio Plus Radom
Marcin Prejs

Władysław Kosiniak-Kamysz w Końskich podsumował swoją kampanię wyborczą.

Szef ludowców spotkał się z mieszkańcami regionu na placu Kościuszki w Końskich. Obecny na spotkaniu Adam Jarubas, wiceszef PSL, podkreślał, że wybór Końskich na podsumowanie kampanii kandydata ludowców nie był przypadkowy.

W swojej kampanii wyborczej Władysław Kosiniak-Kamysz przejechał 32 tys. km, odwiedził blisko 200 miejscowości. Przypomniała o tym Magdalena Sobkowiak, szefowa sztabu wyborczego lidera PSL. Podziękowała także wszystkim za pracę w czasie kampanii. Zgromadzonych gości na placu przed kolegiatą przywitał były starosta konecki Bogdan Soboń, szef lokalnych struktur PSL.

Władysław Kosiniak-Kamysz w wystąpieniu podsumowującym kampanię przypomniał swoją polityczną drogę, która doprowadziła go do startu w wyborach prezydenckich. Podkreślił również, że nie zgadza się na dzielenie Polaków. – Nie zgodzę się na to, że Polska powstaje w 2015 roku – mówił.

Szef PSL podkreślił, że chce być prezydentem wszystkich Polaków.

Kandydat Koalicji Polskiej na prezydenta przypomniał także główne założenia programowe, w tym postulat obniżenia VAT-u.

Władysław Kosiniak-Kamysz mówił także m.in. o bezpieczeństwie żywnościowym, które mogą zapewnić zdrowe, polskie produkty. Na koniec zachęcał wszystkich do wzięcia udziału w nadchodzących wyborach. Apelował, by Polacy nie bali się dokonać poważnego, mądrego wyboru.