Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRYWATKA Z RADIEM PLUS
Marek Sierocki
Patron dnia: św. Leander, biskup
Dziś jest: Sobota, 27 lutego 2021

Radomskie

Gdzie najładniejsza iluminacja w powiecie?

poniedziałek, 11 stycznia 2021 07:23 / Autor: Michał Kaczor
fot. SP Radom
Michał Kaczor

Trwa głosowanie na najładniejszą iluminację w powiecie radomskim. Wybierać można do wtorku (12 stycznia).

Tylko do 12 stycznia do północy można głosować na najładniejsze iluminacje w powiecie radomskim. Konkurs podzielony jest na trzy kategorie - osoby prywatne, instytucje i firmy prywatne. W sumie wpłynęło 21 zgłoszeń.

- Głosowanie potrwa do wtorku, 12 stycznia do północy. Głosowanie jest bezkosztowe. Wystarczy wejść na stronę powiatu radomskiego i tam wybrać zdjęcie, państwa zdaniem, najładniejszej iluminacji - mówi Marcin Genca ze Starostwa Powiatowego w Radomiu.

Głosowanie TUTAJ.

Zwycięzców konkursu wyłoni komisja konkursowa. Spośród wszystkich opublikowanych zdjęć wybierze 10 z największą liczbą klików w kategorii właścicieli domów oraz po 3 zdjęcia z największą liczbą klików w kategoriach instytucji i firm. Komisja przyzna również własne punkty, oceniając estetykę i efekty wizualne iluminacji i nawiązanie do tradycji bożonarodzeniowej.

Dla osób fizycznych nagrodą za zdobycie I miejsca jest żelazko systemowe z generatorem pary o wartości ponad 900 złotych, dla zdobywcy II miejsca – bezprzewodowy odkurzacz pionowy o wartości ponad 700 złotych, a za III miejsce – zestaw akumulatorowych myjek do okien o wartości około 300 złotych. Dla zdobywców miejsc IV – X nagrodami będą zestawy gadżetów promocyjnych Powiatu Radomskiego.

W kategorii Instytucje I nagrodą jest honorowy tytuł „Rozświetlonej Stolicy Powiatu Radomskiego 2020”, pamiątkowa statuetka i dyplom uznania dla włodarza miasta lub gminy, a za miejsca II i III – dyplomy uznania dla włodarzy oraz zestawy gadżetów promocyjnych Powiatu Radomskiego.

Dla najładniej oświetlonej firmy nagrodą będzie tytuł „Rozświetlonej Firmy Powiatu Radomskiego 2020”, pamiątkowa statuetka i dyplom uznania dla właściciela firmy, a za dwa kolejne miejsca – dyplomy uznania dla właścicieli oraz zestawy powiatowych gadżetów.

Ogłoszenie wyników nastąpi nie później niż do dnia 15 stycznia 2021 r. Lista zwycięzców podana zostanie na stronie www.radompowiat.pl.