Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: bł. Innocenty XI, papież
Dziś jest: Piątek, 12 sierpnia 2022

REGION

Zwiedzaj Mazowsze z Biletem Turysty

wtorek, 28 czerwca 2022 10:23 / Autor: Monika Nowakowska
foto: Koleje Mazowieckie
Monika Nowakowska

Koleje Mazowieckie zachęcają do korzystania z Biletu Turysty - to sezonowa oferta KM, z której można skorzystać przez całe wakacje. W ciągu trzech, dowolnie wybranych dni z 10, można odbyć nieograniczoną liczbę przejazdów pociągami KM. To dobra okazja, by poznać ciekawe zakątki na Mazowszu, a także skorzystać z licznych zniżek u naszych partnerów w ramach akcji Koleją do Kultury.

Bilet Turysty jest biletem sieciowym imiennym. Na jego podstawie, w ciągu trzech dowolnie wybranych dni, można odbyć nieograniczoną liczbę przejazdów pociągami KM, z wyjątkiem pociągu „Słoneczny” i „Słoneczny – BIS”.

Bilet jest ważny 10 dni, licząc od daty wydania lub daty wskazanej przez podróżnego. Do biletu wydawany jest karnet, na którym należy dokonać legalizacji rozpoczęcia podróży każdego z trzech dni ważności biletu.

Bilet Turysty kosztuje 75 zł i jest to cena zryczałtowana, od której nie stosuje się ulg. Można go kupić w kasach i biletomatach.

Oferta dotyczy obszaru ograniczonego stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Szulborze Wielkie, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko Kamienna i Drzewica. Można z niej skorzystać także podczas przejazdu autobusami lotniskowymi KM, na trasie PKP Modlin – Port Lotniczy Warszawa – Modlin.

Szczegółowe informacje na temat  oferty można znaleźć na stronie: https://www.mazowieckie.com.pl/pl/bilet-turysty-na-wakacje-2022