JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 208.

Oskar Przysucha w III lidze

czwartek, 09 lipca 2015 07:30 / Autor:
Oskar Przysucha zremisował z Pilicą Przedbórz i awansował do III ligi.

W meczu padło aż sześć bramek i miał dramatyczny przebieg. Po pierwszej połowie to Pilica prowadziła dwiema bramkami. Piłkarze Przysuchy po przerwie wzięli się jednak do odrabiania strat i strzelili trzy bramki. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:3.

Oskar Przysucha 3 (0)  -  Pilica Przedbórz 3 (2)

Bramki: Kornacki 53', Czpak 79', Sapieja 81' - Jończyk 15', Woźniak 28', Kucharski 89'

Oskar: Adamczyk - Rdzanek, Jaworski, Moskwa, Kornacki, Obuch (Grylak 84'), Najdzik, Czpak (Wiatrak 88'), Sapieja, Skałbania, Książek

Pilica: Krzyżostaniak - Lizińczyk, Wyciszkiewicz, Bartkowiak, Dobrzański, Kujawski (Karasiński 74'), Głowacki, Stolarski (Kucharski 70'), Woźniak, Madej, Jończyk