Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia:
Dziś jest: 24 października 2020

Audycje Radiowe

Wybory nie były sfałszowane

wtorek, 12 grudnia 2017 18:30 / Autor: Magdalena Gliszczyńska
foto: Magdalena Gliszczyńska
Magdalena Gliszczyńska

- Nie czułem się obrażony, ale uważałem że trzeba kolegom parę słów powiedzieć. Wybory nie były sfałszowane, pan Dariusz Wójcik tak mówi, ponieważ chce zaszkodzić Platformie – powiedział Wiesław Wędzonka wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Radomiu, szef klubu radnych PO, który był gościem „Bilansu Dnia” we wtorek 12 grudnia.

Naszego gościa pytaliśmy o to, czy radomska PO potrzebuje przewietrzenia? - Od czasu do czasu, w każdej partii, w każdych strukturach potrzebne jest przewietrzenie, jakaś nowa myśl. Ale nigdy nie jest tak, że rodzi się nowa myśl i odcinamy się od tego co było. W polityce doświadczenie jest bardzo ważne. Mam nadzieję, że nowy przewodniczący radomskich struktur uwzględni to doświadczenie, które niosę ja i inni moi koledzy i koleżanki – mówi Wiesław Wędzonka.

Nasz gość dodaje także, że miasto powinno wesprzeć finansowo film „Klecha” i na pewno ten temat pojawi się na jednej z sesji. A czy sesja budżetowa, w najbliższy poniedziałek przebiegnie bez niespodzianek? - Bedziemy dążyć do tego, by uchwalić budżet. Jest to budżet dobry, uwzględniający potrzeby radomian - dodaje Wiesław Wędzonka. Posłuchaj całej rozmowy z gościem „Bilansu Dnia”