Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: św. Leander, biskup
Dziś jest: Wtorek, 27 lutego 2024

DIECEZJA RADOMSKA

Blog ks. Glibowskiego wyróżniony

niedziela, 21 maj 2017 18:50 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera

Blog "Wypłyń na głębię" został uznany najlepszym blogiem w kategorii blog tematyczny w drugiej edycji Radomskiego Plebiscytu Blogowego. Prowadzi go ks. Daniel Glibowski, wikariusz radomskiej parafii pw. św. Brata Alberta (os. Prędocinek)

- Dziękuję wspaniałym organizatorom, jurorom i blogerom biorącym udział w plebiscycie. Cieszy mnie taka integracja i motywacja Radomskiej Blogosfery. Brawo Honorata! Ujęły mnie także słowa jednego ze sponsorów, który powiedział, że podziwia ludzi z pasją i uwielbia ich słuchać. I o to chodzi! Wielkie Tak dla pasji Dla mnie pasją jest Bóg. I cieszę się, że ktoś to zauważył - napisał na swoim blogu ks. Glibowski.

- Szczególne podziękowanie należy się tym, którzy codzienne karmią się Bożym Słowem i moją skromną i nieudolną interpretacją. Tak naprawdę to największym sukcesem jest dla mnie codzienne klękanie przed tym słowem. Mam nadzieję, że Wasze wypływanie na głębię z Jezusem jest równie piękne. A jeśli ja mogę się do tego choć trochę przyczynić, to jestem tym bardziej szczęśliwy. Wspomnę jeszcze trzy motywatorki, które sprawiły, że blog funkcjonuje, ma wielki zasięg i wziął udział w plebiscycie. Dziękuję Esterze za modlitwę, Małgorzacie Gut za wsparcie w budowaniu zasięgu bloga oraz Anecie Wygonnej za zachętę do pokazania bloga szerszej grupie odbiorców - dodał ks. Glibowski.

Główną nagrodę, statuetkę Ikona Radomskiej Blogosfery, kolejny raz otrzymała Ewa Brzozowska.