DIECEZJA RADOMSKA
Diecezja radomska ugościła Podlasie
poniedziałek, 08 sierpnia 2016 10:26 / Autor:

Przez teren diecezji radomskiej w kierunku Jasnej Góry podąża od wczoraj Piesza Pielgrzymka Podlaska.
W niedzielę jej uczestnicy gościli w Iłży, gdzie zostali podjęci obiadem.
Posiłek z pewnością wynagrodził trudy pątniczego szlaku, który był dla nich jednym z najtrudniejszych w całej trasie (tereny górzyste a do pokonania ok. 36 km). Co było w menu przygotowanym przez mieszkańców?
Pielgrzymka diecezji podlaskiej wyruszyła w poniedziałek rano z Jasieńca Iłżeckiego i Małyszyna w kierunku diecezji kieleckiej.
Dziś na terenie diecezji radomskiej pojawi się 305. Warszawska Piesza Pielgrzymka. Nocleg pątnicy zaplanowali w miejscowości Studzianna.
(Zdjęcia i materiał audio dzięki uprzejmości Katolickiego Radia Podlasie)
CZYTAJ DALEJ
Diecezja radomska pomoże poszkodowanym w wyniku trzęsienia ziemi w Wenezueli
26 czerwca 2026, 15:45
Kwadrans dla Pasterza (26 czerwca 2026)
26 czerwca 2026, 15:39
Święta Rita mówi nam, że świętość jest możliwa dla każdego z nas!
24 czerwca 2026, 15:28
Studia podyplomowe z teologii - trwa nabór!
24 czerwca 2026, 06:38
Nominacje kapłańskie 2026
23 czerwca 2026, 13:08
Spotkanie z Ritą, świętą kobietą, dla której nie ma rzeczy niemożliwych
19 czerwca 2026, 20:32
2027 rok będzie w Końskich rokiem ks. Marcelego Prawicy
19 czerwca 2026, 15:01
40 lat jak jeden dzień
19 czerwca 2026, 13:10
Dziewięciu nowych magistrów teologii
19 czerwca 2026, 08:30
Sztafetowa pielgrzymka na Jasną Górę
18 czerwca 2026, 15:48
Kwadrans dla Pasterza (19 czerwca 2026)
19 czerwca 2026, 12:12
25 lat kapłaństwa
17 czerwca 2026, 10:46




