DIECEZJA RADOMSKA
Na Idalinie po ŚDM
piątek, 09 grudnia 2016 07:19 / Autor: Jakub Szczechowski
fot. W.Chochoł/Radio Plus Radom
Choć od Światowych Dni Młodzieży minęły już ponad cztery miesiące, to ciągle żywe są wspomnienia i radość z udziału w tym wydarzeniu. Aby właśnie nie zatracić owoców ŚDM parafia św. Stefana na radomskim Idalinie organizuje dziś o godz. 19.30 spotkanie młodych, także duchem.
- Chcemy wspólnie powspominać i podziękować Panu Bogu i ludziom za wszystkie przeżycia tamtych Dni. Chcemy też raz jeszcze podjąć przesłanie papieża Franciszka jako zadanie dla nas - zachęcają organizatorzy. Krąg adresatów jest bardzo szeroki. To przede wszystkim młodzi, uczestnicy ŚDM, ale też członkowie grup parafialnych, kandydaci do bierzmowania, wolontariusze, czy rodziny przyjmujące pielgrzymów ŚDM. Każdy może czuć się zaproszony. Uczestnikom towarzyszył będzie biskup radomski Henryk Tomasik. Podczas spotkania powołane będzie Parafialne Forum Młodzieży.

CZYTAJ DALEJ
Diecezja radomska pomoże poszkodowanym w wyniku trzęsienia ziemi w Wenezueli
26 czerwca 2026, 15:45
Kwadrans dla Pasterza (26 czerwca 2026)
26 czerwca 2026, 15:39
Święta Rita mówi nam, że świętość jest możliwa dla każdego z nas!
24 czerwca 2026, 15:28
Studia podyplomowe z teologii - trwa nabór!
24 czerwca 2026, 06:38
Nominacje kapłańskie 2026
23 czerwca 2026, 13:08
Spotkanie z Ritą, świętą kobietą, dla której nie ma rzeczy niemożliwych
19 czerwca 2026, 20:32
2027 rok będzie w Końskich rokiem ks. Marcelego Prawicy
19 czerwca 2026, 15:01
40 lat jak jeden dzień
19 czerwca 2026, 13:10
Dziewięciu nowych magistrów teologii
19 czerwca 2026, 08:30
Sztafetowa pielgrzymka na Jasną Górę
18 czerwca 2026, 15:48
Kwadrans dla Pasterza (19 czerwca 2026)
19 czerwca 2026, 12:12
25 lat kapłaństwa
17 czerwca 2026, 10:46