RADOM
Z kroniki kryminalnej...
wtorek, 17 listopada 2015 16:08 / Autor: Weronika Chochoł
fot. policja.radom.pl

Weronika Chochoł
Mężczyzna włamał się do auta byłego szefa, żeby wyrównać rachunki. Teraz grozi mu nawet do dziesięciu lat więzienia.
W nocy 33-latek włamał się do zaparkowanego na ulicy Wiejskiej samochodu marki bmw i ukradł radioodtwarzacz. Auto należało do byłego szefa, a kradzież miała być rekompensatą. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z Komisariatu II i odpowie za włamanie.
Mężczyzna przyznał się do popełnionego przestępstwa i wyjaśnił okoliczności. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Do przestępstwa z samochodem w tle doszło także w niedzielny wieczór. Ok. godz. 23 radomscy wywiadowcy zatrzymali nietrzeźwego 23-latka, który groził taksówkarzowi i uszkodził jego auto. Mężczyzna miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia Justyna Leszczyńska z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji:
Mężczyzna odpowie za uszkodzenie mienia i groźby karalne.
CZYTAJ DALEJ
Wakacje w Arce!
23 czerwca 2026, 10:38
Z Europą za pan brat
03 czerwca 2026, 22:30
Bezpieczne wakacje przedszkolaków!
15 czerwca 2026, 13:36
Uważajmy na jeże!
11 czerwca 2026, 10:57
„Bo tętni w nas dobro"
11 czerwca 2026, 00:08
Żłobek przy ulicy Piastowskiej w Radomiu oficjalnie otwarty!
02 czerwca 2026, 09:41
Światowy Dzień SM - pomarańczowy 30 maja!
29 maj 2026, 12:35
Katarzyna Cielecka z nagrodą im. Marii Kelles-Krauz
29 maj 2026, 07:28
Badamy nie tylko mamy!
26 maj 2026, 16:04
Seniorzy - Dzieciom w Klubie IGREK!
22 maj 2026, 13:17
Maraton czytelniczy u Andersena...
21 maj 2026, 07:06
Język angielski bez barier!
20 maj 2026, 12:48




