RADOM
Z pisanek będą wakacje
niedziela, 09 kwietnia 2017 22:56 / Autor: Jakub Szczechowski

Jakub Szczechowski
Ponad 12 tys. zł na wakacje dla dzieci ze świetlicy Caritas Pallotyńskiej w Radomiu. To efekt licytacji pisanek, tworzonych w ubiegłą sobotę przez znanych radomian.
Finał szczytnej akcji odbył się dziś w Resursie Obywatelskiej. Najdroższą pisanką była pisanka prezydenta Radomia Radosława Witkowskiego i jego żony. Wszyscy jednak zgodnie podkreślali, że nie chodzi o jakąkolwiek rywalizację, ale o cel, czyli pomoc dzieciom.
Przypomnijmy, że charytatywne pisanki były dziełem samorządowców, polityków, policjantów, ludzi kultury, reprezentantów radomskich szkół, instytucji i firm. Nagrodą dla twórców pisanek i ich kupców był koncert Grażyny Łobaszewskiej i zespołu Ajagore. Akcja odbyła się już po raz trzeci.
View the embedded image gallery online at:
https://radioplus.com.pl/index.php/radom/22456-z-pisanek-beda-wakacje#sigProGalleriaa31ae859c7
https://radioplus.com.pl/index.php/radom/22456-z-pisanek-beda-wakacje#sigProGalleriaa31ae859c7
CZYTAJ DALEJ
Wakacje w Arce!
23 czerwca 2026, 10:38
Z Europą za pan brat
03 czerwca 2026, 22:30
Bezpieczne wakacje przedszkolaków!
15 czerwca 2026, 13:36
Uważajmy na jeże!
11 czerwca 2026, 10:57
„Bo tętni w nas dobro"
11 czerwca 2026, 00:08
Żłobek przy ulicy Piastowskiej w Radomiu oficjalnie otwarty!
02 czerwca 2026, 09:41
Światowy Dzień SM - pomarańczowy 30 maja!
29 maj 2026, 12:35
Katarzyna Cielecka z nagrodą im. Marii Kelles-Krauz
29 maj 2026, 07:28
Badamy nie tylko mamy!
26 maj 2026, 16:04
Seniorzy - Dzieciom w Klubie IGREK!
22 maj 2026, 13:17
Maraton czytelniczy u Andersena...
21 maj 2026, 07:06
Język angielski bez barier!
20 maj 2026, 12:48