Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRYWATKA Z RADIEM PLUS
Marek Sierocki
Patron dnia: bł. Wincenty Lewoniuk i męczennicy z Pratulina
Dziś jest: Sobota, 23 stycznia 2021

KULTURA

Teledysk od kuchni

środa, 30 grudnia 2015 15:18 / Autor: Weronika Chochoł
Weronika Chochoł
"Ona wyjątkowa" to pierwsza piosenka zespołu Non Stop. Na planie teledysku byliśmy wraz Magdą i Czarkiem Sygockimi – członkami grupy.

Zespół Non Stop tworzy rodzeństwo z Dąbrowy Jastrzębskiej. Magda to studentka technologii żywności, Czarek jest weterynarzem. Połączył ich talent i wspólna pasja. Magda jest gitarzystką i dj'ką, a Czarek akordeonistą i wokalistą. Zdarza się także, że rodzeństwo śpiewa razem. Jak sami mówią, dobrze im się współpracuje i gdyby na codzień porozumiewali się językiem muzycznym, to ich relacje byłyby naprawdę bardzo dobre.

Czarek i Magda tworzą muzykę disco dance, disco club: - Nasza muzyka jest bardziej klubowa, niż "discopolowa" i z taką właśnie muzyką się utożsamiamy - wyjaśnia Czarek. - A jak głosi nazwa zespołu, chcielibyśmy grać naszą muzykę Non Stop. - dodaje Magda.

Pierwsza piosenka zespołu, która doczekała się teledysku, to "Ona wyjątkowa". Zapowiedź klipu pojawi się wraz z początkiem roku, a relacja z planu u nas już teraz:

Piosenka, jak mówi sam jej tytuł, opowiada o wyjątkowej dziewczynie. W jej rolę wcieliła się fotomodelka Kasia Nowak, która nie ukrywa, że chociaż ma już za sobą teledyskowy debiut, to odrobina stresu towarzyszy jej zawsze. Modelce podoba się jednak piosenka i atmosfera panująca w radomskim klubie.

Na planie teledysku pojawił się także znany z programu telewizyjnego model – Mateusz Jarzębiak – Góral, który w przeciwieństwie do Kasi nie stresował się:

Historia, którą opowiadają słuchaczom członkowie grupy Non Stop dzieje się w klubie, dlatego w teledysku nie zabraknie tancerek. Izie podobała się atmosfera planu – chociaż nie ukrywa, że nie było łatwo:

Dla jednych występ w teledysku zespołu Non Stop to debiut, inni przed kamerami stanęli już po raz kolejny. Tak było w przypadku Krzysztofa – barmana, który do radomskiego klubu przyjechał z południa Polski:

Zapowiedź teledysku pojawi się prawdopodobnie 1 stycznia, a cały klip zobaczyć powinniśmy w ciągu miesiąca.