Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Sylwia Pysiak
Patron dnia: święci męczennicy Gerwazy i Protazy
Dziś jest: Środa, 19 czerwca 2024

Teatr

Mikołajkowy spektakl dla najmłodszych w Kozienicach

poniedziałek, 22 listopada 2021 09:07 / Autor: Kamil Zapora
fot. JillWellington/Pixabay.com
Kamil Zapora

Przed nami kolejne spotkanie z cyklu „Poranki teatralne dla dzieci”. W niedzielę, 5 grudnia, w Kozienickim Dom Kultury zobaczymy spektakl pt. „Opowieść wigilijna”. Tę ponadczasową opowieść najmłodszym widzom zaprezentują aktorzy z Grupy Teatralnej „Echo” z Warszawy. Początek tradycyjnie o godz. 12.00.

- Teatralne spotkania w okresie „Mikołajek” to już tradycja w Kozienickim Domu Kultury. Każdego roku w tym czasie organizujemy przedstawienia, które wprowadzają najmłodszych widzów w świąteczny klimat – wyjaśnia dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska:

Spektakl odbędzie się 5 grudnia, o godz. 12.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach. Wstęp wolny, ale obowiązują nieodpłatne wejściówki. Te będą do pobrania w kasach KDK:

– w dniach od 20 listopada, od godz. 13.00 do 26 listopada, do godz. 21.00 przez posiadaczy „Kozienickiej Karty Mieszkańca”;

– od 27 listopada, od godz. 13.00 (do 3 sztuk dla jednej osoby) – przez pozostałych mieszkańców (o ile pula wolnych miejsc nie zostanie wcześniej wyczerpana).

Przedstawienie adresowane jest do dzieci od 4. roku życia. Wydarzenie odbędzie się na zasadach reżimu sanitarnego.