Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Sylwia Pysiak
Patron dnia: święci męczennicy Gerwazy i Protazy
Dziś jest: Środa, 19 czerwca 2024

Teatr

Wyjazd do Teatru Capitol z Kozienickim Domem Kultury

piątek, 10 grudnia 2021 10:57 / Autor: Kamil Zapora
fot. Teatr Capitol
Kamil Zapora

Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają na kolejny wyjazd z cyklu „Teatralne podróże”. Tym razem miłośnicy dobrej gry aktorskiej wybiorą się do Teatru Capitol w Warszawie, gdzie zobaczą spektakl pt. „A mi to rybka!”. Wyjazd zaplanowano na 9 stycznia, a zapisy ruszają już 11 grudnia. Warto się pośpieszyć, bo liczba miejsc ograniczona.

„A mi to rybka!” to komedia w reżyserii Marcina Sławińskiego. Widzowie poznają historię małżeństwa z wieloletnim stażem, które dopada rutyna codziennego życia. W poszukiwaniu zmian, małżonkowie postanawiają kupić rybkę. To moment przełomowy w ich życiu, bo zwierzę staje się powiernikiem wielu tajemnic. Widzowie przekonają się o tym, które z nich wyjdą na jaw.

Na szczególną uwagę zasługuje obsada przedstawienia. W rolę Christine wcielają się Joanna Koroniewska i Daria Widawska, a Jaquesa - Łukasz Nowicki i Andrzej Deskur. Dounię grają Olga Nowicka i Michalina Sosna, a Jean-Pierre’a - Paweł Koślik oraz Wojciech Solarz.

– Przysłowiową wisienką na torcie jest tytułowa rybka, której głosu użycza Cezary Pazura. Doskonale znamy go m.in. z wielu świetnych ról dubbingowych. Warto osobiście przekonać się jak wypada w tej nietypowej roli – mówi dyrektor Kozienickiego Domu Kultury Elwira Kozłowska.

Wyjazd odbędzie się w niedzielę 9 stycznia, o godz. 15.00. Tradycyjnie miejscem zbiórki jest zatoka autobusowa przy ul. Legionów, na wysokości Krytej Pływalni „Delfin”. Cena wyjazdu to 129 zł. Posiadacze „Kozienickiej Karty Mieszkańca” mogą liczyć na dodatkowy rabat.

Zapisy przyjmowane będą od soboty, 11 grudnia, od godz. 10.00 w punkcie informacji KDK w Centrum Kulturalno-Artystycznym, ul. Warszawska 29. Wpłat należy dokonać w kasach KDK do 19 grudnia. Liczba miejsc ograniczona.

Szczegóły w punkcie informacji KDK lub pod numerami telefonów 48 611 07 50 i 731 877 337 oraz adresem e-mail: pit@dkkozienice.pl. Opiekunami wyjazdu są Marlena Zielińska i Ewa Pytka.