Na antenie: W RYTMIE RADOMIA I REGIONU
Beata Okulińska
Patron dnia: św. Ignacy Antiocheński, biskup i męczennik
Radio Plus Radom /RADOM/‘’Nasza Szkoła’’ świętowała odzyskanie niepodległości

Wiadomości z Radomia.

‘’Nasza Szkoła’’ świętowała odzyskanie niepodległości

10 listopad 2016 / Tekst

W ‘’Naszej Szkole’’ i Poradni Rehabilitacji Neurologicznej dla dzieci i Młodzieży Aga przy ul. Królowej Jadwigi 12 w Radomiu odbyła się dziś uroczysta akademia poświęcona 98. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

- Dzieci pod opieką nauczycieli uczciły wierszami i śpiewem Święto Niepodległości. Do śpiewu pieśni patriotycznych dołączyli się również przybyli na uroczystość rodzice oraz zaproszeni goście. Podczas uroczystości została przedstawiona prezentacja multimedialna ilustrująca treść recytowanych wierszy, ucząca szacunku do symboli narodowych oraz w przystępny sposób przybliżająca historię naszej Ojczyzny. Takie uroczystości jak dzisiejsza przypominają historię Polski i uczą miłości do Ojczyzny - zrelacjonował na Jakub Dudziak z "Naszej Szkoły".

zdjęcia dzięki uprzejmości Jakuba Dudziaka

ARTYSTA TYGODNIA

Znów jesteś ze mną

SEDNO SPRAWY

sedno sprawy 1

REKLAMA

7 DNI NA MAZOWSZU

TWEETY FRANCISZKA

POLECAMY

GRAMY Z CZARNYMI RADOM


 Drużyna M pkt
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 24 62
ONICO Warszawa 24 57
Jastrzębski Węgiel 24 50
Aluron Virtu Warta Zawiercie 24 43
Cerrad Czarni Radom 24 42
PGE Skra Bełchatów 24 38
Asseco Resovia Rzeszów 24 35
GKS Katowice 24 32
Indykpol AZS Olsztyn 24 30
Trefl Gdańsk 24 28
Chemik Bydgoszcz 24 22
Cuprum Lubin 24 20
MKS Będzin 24 9
Stocznia Szczecin 0 0

POLECAMY