Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Wojtek Sałek
Patron dnia: św. Grzegorz VII, papież
Dziś jest: 25 maj 2020
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 208.

RADOM

‘’Nasza Szkoła’’ świętowała odzyskanie niepodległości

czwartek, 10 listopada 2016 18:03 / Autor:

W ‘’Naszej Szkole’’ i Poradni Rehabilitacji Neurologicznej dla dzieci i Młodzieży Aga przy ul. Królowej Jadwigi 12 w Radomiu odbyła się dziś uroczysta akademia poświęcona 98. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

- Dzieci pod opieką nauczycieli uczciły wierszami i śpiewem Święto Niepodległości. Do śpiewu pieśni patriotycznych dołączyli się również przybyli na uroczystość rodzice oraz zaproszeni goście. Podczas uroczystości została przedstawiona prezentacja multimedialna ilustrująca treść recytowanych wierszy, ucząca szacunku do symboli narodowych oraz w przystępny sposób przybliżająca historię naszej Ojczyzny. Takie uroczystości jak dzisiejsza przypominają historię Polski i uczą miłości do Ojczyzny - zrelacjonował na Jakub Dudziak z "Naszej Szkoły".

zdjęcia dzięki uprzejmości Jakuba Dudziaka

Zapraszamy do nas: