Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Agnieszka Morawska
Patron dnia: św. Mateusz, Apostoł i Ewangelista
Dziś jest: 21 września 2020

RADOM

Miss Polski kontrolowała kierowców

czwartek, 09 marca 2017 15:44 / Autor: Weronika Chochoł
Weronika Chochoł/Radio Plus Radom
Weronika Chochoł

Policjantki z mazowieckiej "drogówki" w ramach Dnia Mężczyzn nagradzały odpowiedzialnych kierowców. Upominki kierowcom wręczała Miss Polski 2016 - Paulina Maziarz.

Akcja odbyła się pod hasłem: Zapnij pasy, bo szczęściem nazywamy życie. Funkcjonariuszki nagradzały kierowców, którzy dbają o bezpieczenstwo swoje oraz pozostałych uczestników ruchu drogowego. Chodzi o to by promować odpowiedzialność na drodze, a Dzień Mężczyzn jest ku temu dobrą okazją - podkreśla podkom. Emilia Kosma z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu:

Upominki mężczyznom wręczała Paulina Maziarz - Miss Polski 2016. Jak mówi, chętnie włącza się w akcje profilaktyczne i chociaż z Policją współpracowała po raz pierwszy, to nie żałuje. W promocji bezpieczeństwa nie przeszkodziły zimno i padający deszcz:

Kierowcy w większości byli zadowoleni ze spotkania z najpiekniejszą Polką. Nie kryli również zaskoczenia tą nietypową kontrolą:

Prowadzenie tego typu akcji jest potrzebne, zwłaszcza że statystyki alarmują - mówi Emilia Kosma z mazowieckiej "drogówki":

Wszystkim Mężczyznom już dzisiaj życzymy wszystkiego najlepszego oraz samych bezpiecznych powrotów!