Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Josemaría Escrivá de Balaguer, prezbiter
Dziś jest: Niedziela, 26 czerwca 2022

RADOM

Bilety na Czarni - Jastrzębski w internecie!

wtorek, 25 marca 2014 08:32 / Autor: Radosław Mizera
Radosław Mizera

Uruchomiona została sprzedaż biletów na mecz Cerrad Czarnych Radom z Jastrzębskim Węglem. Z uwagi na testowy rozruch systemu, do sprzedaży jest na razie tylko sektor X - (miejsca stojące) - informuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu.

Serwis internetowy MOSiR zamieścił instrukcję. - Adres dedykowany do sprzedaży dostępny jest na stronie: https://www.kupbilet.mosirradom.pl. Portal przedstawia również szczegółową instrukcję zakładania konta, a także jak wykonać kolejne kroki przy zakupie biletu.
- Uwaga! W przypadku problemów z zakupem biletu, prosimy o WYLOGOWANIE SIĘ po zarejestrowaniu konta i ponowne zalogowanie przy użyciu danych podanych przy rejestracji. Zakupiony bilet (bilety) przyjdą na wskazany przy rejestracji adres email. Prosimy o sprawdzanie skrzynki SPAM, gdyż tam mogą trafić wiadomości z rejestracji i/lub z biletami!! - informuje serwis.
Odpowiadający za sprzedaż internetową proszą o wyrozumiałość i zgłaszanie wszelkich uwag na adres email: admin@mosirradom.pl. - W treści prosimy pisać jakie problemy/uwagi macie do działania systemu. W razie możliwości załączajcie zrzuty ekranu - proszą administratorzy.