Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJOWA POCZTA MARKA SIEROCKIEGO
Marek Sierocki
Patron dnia: św. Mateusz, Apostoł i Ewangelista
Dziś jest: 21 września 2020

RADOM

[AKTUALIZACJA] Śmiertelny wypadek na Grzecznarowskiego

piątek, 19 stycznia 2018 07:33 / Autor: Weronika Chochoł
Weronika Chochoł

Jedna osoba zginęła a druga przewieziona została do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło w piątek po północy na ulicy Grzecznarowskiego w Radomiu.

Do zdarzenia doszło na alei Grzecznarowskiego na wysokości centrum handlowego ok. trzydzieści minut po północy. - Ze wstępnych informacji wynika, że pojazd marki BMW jechał od ul. PCK w kierunku Jana Pawła. - Kierowca stracił panowanie nad samochodem i uderzył w barierki. Autem jechało dwóch mężczyzn – jeden z nich zginął na miejscu zdarzenia, a drugi został przewieziony do szpitala. - informuje Justyna Leszczyńska z radomskiej policji. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego wypadku i tożsamość mężczyzn.

Wczoraj ok. godz. 21:00 w miejscowości Mniszek na drodze krajowej nr 12 kierujący ciężarówką stracił panowanie nad autem i zjechał do rowu. Pojazd przewożący przesyłki kurierskie wywrócił się w rowie. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 31-letni mieszkaniec Łodzi, który kierował autem został ukarany mandatem karnym.

Natomiast w piątek o godz. 6:00 w Milejowicach dachował samochód. Nikomu nic się nie stało, jednak na miejscu nadal pracują służby - kierowcy mogą spodziewać się utrudnień.

Policja w dalszym ciągu apeluje o rozwagę za kierownicą i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drogach.