Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRYWATKA Z RADIEM PLUS
Marek Sierocki
Patron dnia: św. Maksymilian Maria Kolbe, prezbiter i męczennik
Dziś jest: 14 sierpnia 2020

RADOM

Deklarują rozwój Radomia

środa, 24 października 2018 16:53 / Autor: Weronika Chochoł
fot. Weronika Chochoł/Radio Plus Radom
Weronika Chochoł

- Deklarujemy, że będziemy służyć mieszkańcom naszego miasta, będziemy działać na rzecz lokalnych społeczności, zrobimy wszystko by Radom kwitł, rozwijał się - mówił podczas konferencji prasowej kandydat na prezydenta Radomia Wojciech Skurkiewicz. W spotkaniu z dziennikarzami udział wzięli również radni PiS, którzy w nadchodzącej nowej kadencji zasiadać będą w Radzie Miejskiej Radomia. 

Kandydat zapewniał, że drużyna Prawa i Sprawiedliwości to mieszanka doświadczenia i nowych sił, które połączą się na rzecz miasta. Zadeklarował, że radni będą robić wszystko, by Radom stał się jednym z najpiękniejszych miast w Polsce: 

Z KW Prawa i Sprawiedliwości do Rady Miejskiej dostali się: Mirosław Rejczak, Robert Fiszer, Teresa Skoczek, Dariusz Wójcik, Artur Standowicz, Piotr Kotwicki, Ewa Czerwińska, Marcin Kaca, Katarzyna Pastuszka-Chrobotowicz, Marcin Majewski, Łukasz Podlewski, Kazimierz Staszewski, Mateusz Kuźmiuk, Kinga Bogusz, Karol Gutkowicz oraz Adam Bocheński. Najwięcej głosów otrzymał Marcin Kaca, na którego zagłosowało 3 690 osób. - Dajmy wreszcie szansę na prawdziwy rozwój - mówił Marcin Kaca: 

Przypomnijmy, po pierwszej turze wyborów PiS wprowadził do Rady 16 radnych. Z KWW Radosława Witkowskiego do Rady weszło 11 osób. Natomiast 4 listopada w drugiej turze wyborów rozstrzygnie się, kto będzie prezydentem Radomia. Wojciech Skurkiewicz zmierzy się z obecnym włodarzem Radosławem Witkowskim. 

Zapraszamy do nas: