Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Wojtek Sałek
Patron dnia: św. Leonard Murialdo, prezbiter
Dziś jest: 30 marca 2020

RADOM

Ferie jak w Bajce

piątek, 07 lutego 2020 14:34 / Autor: Monika Nowakowska
foto: MNowakowska/Radio Plus Radom
Monika Nowakowska

"W zdrowym ciele zdrowy duch” - to hasło przewodnie tegorocznych ferii zimowych w Centrum Nauki i Zabawy BAJKA w Radomiu. Placówka działa pod egidą Caritas Diecezji Radomskiej.

Dzieci uczestniczące w zajęciach będą mogły liczyć na udział w warsztatach plastycznych, artystycznych, kulinarnych i różnego rodzaju grach i zabawach świetlicowych. Spędzający ferie w Bajce będą mieli zapewnione zdrowe i ekologiczne posiłki. Co ważne podopieczni będą je samodzielnie przygotowywać.

Ferie zimowe obejmą łącznie 45 wychowanków Bajki. Podczas dwóch tygodniowych turnusów będziemy korzystać z lokalnych atrakcji, m.in. zajęć rekreacyjno sportowych na pływalni Neptun, zajęć dla pasjonatów i amatorów ścianki wspinaczkowej, zajęć na trampolinach. Podczas Bajkowych ferii zimowych nie może zabraknąć też obcowania ze sztuką. Wybierzemy się na wystawę oraz warsztaty do Muzeum Sztuki Współczesnej Elektrownia oraz na film familijny „Chłopiec i wilk” - mówi kierownik placówki Paulina Zalewska:

Szeroka oferta zajęć dla dzieci ma nie tylko zapewnić im pełen relaks i odpoczynek, nie tylko od nauki, ale także od telewizorów, smartfonów i tabletów - mówi: 

Zajęcia prowadzone będą w godzinach od 8.00 do 16.00.

 

Zapraszamy do nas: