Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Etelbert, król
Dziś jest: 24 lutego 2020

RADOM

Warsztaty socjoterapeutyczne "Fajna grupa"

14 lutego 2020, 12:27 / Autor: Elżbieta Warchoł
pixabay/nastya_gepp
Elżbieta Warchoł

Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna nr 3 w Radomiu rusza z nową edycją warsztatów socjoterapeutycznych "Fajna grupa" dla uczniów w wieku od 11 do 13 lat.

Program wychowawczo – profilaktyczny składa się z 5 bloków tematycznych, które zawierają zarówno praktyczne zajęcia ogólnorozwojowe, jak i treści dotyczące profilaktyki uzależnień. Podstawowym zadaniem programu jest wspieranie rozwoju dziecka tak by potrafiło ono w samym sobie znajdować oparcie w trudnych sytuacjach, jak również wchodzić w pożądane interakcje społeczne.W ramach „Fajnej Grupy” realizowany jest program „Razem ku pięknej przyszłości”.Jest on adresowany do młodzieży, w szczególności do tych młodych ludzi, którym trudno odnaleźć się w środowisku społecznym; osamotnionych wśród kolegów, mających niskie poczucie własnej wartości, szukających własnego miejsca na świecie.

Jeżeli Twoje dziecko nie lubi nudy, chce uciec od samotności, nie potrafi odmawiać i brakuje mu pewności siebie, poszukuje uznania wśród rówieśników, to te warsztaty są stworzone właśnie dla niego!- zachęcają organizatorzy.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, a trwają aż do końca roku szkolnego! Prowadzącymi są mgr Anna Brońska (psycholog) oraz mgr Joanna Gielniowska (pedagog). Więcej informacji u osób prowadzących pod nr (48)331-45-10 w Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej nr 3 ul. Główna 3 w Radomiu.

Zapraszamy do nas:
Free Web Counter stats counter