RADOM

Wybiegali dwa medale

poniedziałek, 28 lipca 2014 14:30 / Autor: Marcin Prejs
Marcin Prejs

Z dwoma medalami wrócili z Międzygórza opoczyńscy biegacze. W Mistrzostwach Polski w Biegach Górskich wywalczyli złoto i srebro.

Najlepiej spośród biegaczy Opoczno Sport Team spisała się Łucja Wiktorowicz. Z Międzygórza przywiozła złoty medal. Srebro wywalczył Bartłomiej Świątek. Czwarta w swojej kategorii była Anna Szpoton. W kalsyfikacji drużynowej biegacze Opoczno Sport Team uplasowali się na piątej pozycji. - Ze startu moich zawodników jestem bardzo zadowolony. W naprawdę trudnych warunkach dali z siebie wszystko - mówi Jacek Wojtarek, trener opoczyńskich biegaczy. Jak przyznaje, jego zawodnicy mieli ciężki sezon. Startowali nie tylko w Mistrzostwach Polski, ale również Europy. Co przed nimi? Przede wszystkim dalsze treningi i czas na zastanowienie się, co dalej. - By myśleć o dalszych startach, o kolejnych sukcesach potrzebne jest znalezienie dodatkowych, stałych źródeł finansowania naszej sekcji - przyznaje Jacek Wojtarek.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.