Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Radio Plus Radom
Patron dnia: św. Kamil de Lellis, prezbiter i zakonnik
Dziś jest: 14 lipca 2020

RADOM

Są po prostu wspaniali! Gala Konkursu Ośmiu Wspaniałych

poniedziałek, 25 maj 2020 13:44 / Autor: Elżbieta Warchoł
Radio Plus Radom
Elżbieta Warchoł

Gala 21. Samorządowego Konkursu Nastolatków Ośmiu Wspaniałych odbyła się w Radomiu.

Ze względu na panującą epidemię i ograniczenia sanitarne gala odbyła się online, i nie jak zwykle w Teatrze Powszechnym w Radomiu, ale w Klubokawiarni SCM Arka w Radomiu. Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszonych było 43 kandydatów w kategorii: Mała Ósemka dla uczniów szkół podstaowych oraz Duża Ósemka dla uczniów szkół średnich. 25 maja poznaliśmy laureatów konkursu. Ewa Kamińska wiceprezes Stowarzyszenia Centrum Młodzieży Arka:

W kategorii Mała Ósemka laureatami zostali: Damian Budziński – PSP nr 33 w Radomiu – w wolontariacie 2 lata, Julia Czerska – PSP 34 w Radomiu, w wolontariacie od 3 lat, Amelia Jaworska – PSP nr 34 w Radomiu, w wolontariacie od 2 lat, Natalia Kobylańska – PSP nr 34 w Radomiu, w wolontariacie od 2 lat, Norbert Kobylański – PSP nr 34 w Radomiu, w wolontariacie od 2 lat, Lena Kryza – PSP nr 34 w Radomiu – w wolontariacie od 2 lat, Magdalena Orzechowska – PSP nr 34 w Radomiu – w wolontariacie 2 lata oraz Lena Podsiadły – ZSP nr 3 w Radomiu, w wolontariacie od roku.

W kategorii Duża Ósemka laureatami zostali: Katarzyna Fabiszewska – III LO im. D. Czachowskiego w Radomiu – w wolontariacie od 7 lat, Karolina Koptas – II LO im. M. Konopnickiej w Radomiu – w wolontariacie od 3 lat, Jakub Skorupski – ZDZ w Radomiu/Klub Arka – w wolontariacie od 5 lat, Natalia Markowska – IV LO im. T. Chałubińskiego w Radomiu – w wolontariacie od 5 lat, Katarzyna Kozdrój – II LO im. M.Konopnickiej w Radomiu – w wolontariacie od 2 lat, Wiktoria Suwalska – II LO im. M. Konopnickiej w Radomiu – w wolontariacie od 7 lat, Anna Szczepanowska – PSP nr 33 w Radomiu – w wolontariacie 4 lata, Mateusz Skurosz – PSP nr 34 w Radomiu – wolontariacie 2 lata. Na etapie ogólnopolskim Radom będzie reprezentowała Katarzyna Fabiszewska – III LO im. D. Czachowskiego:

Gala w Klubokawiarni Arka transmitowana była na Fb SCM Arka. Przy transmisji zaangażowani byli także wolontariusze. To jedyna gala konkursu jaka odbyła się w tym roku - podkreśla ks. Krzysztof Bochniak z SCM Arka:

Gali Konkursu Ośmiu Wspaniałych towarzyszyły prezentacje artystyczne wolontariuszy SCM Arka w Radomiu. 

 

Zapraszamy do nas: