Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
PRZEBOJE Z NUTĄ NOSTALGII
Jan Pasterski
Patron dnia: święci męczennicy Sabina, Wincenty i Chrestyna
Dziś jest: Wtorek, 27 października 2020

RADOM

Rewolucja w nadawaniu przesyłek dotarła do Radomia

wtorek, 22 września 2020 11:35 / Autor: Reklama
Reklama

Wszyscy znamy usługę pozwalającą odbierać przesyłki o dowolnej porze dnia i nocy ze specjalnego urządzenia zwanego paczkomatem. Niewielu jednak wie, że taki proces można przeprowadzić również w drugą stronę i to z wykorzystaniem oferty wielu kurierów.

Pierwsze 11 wysyłkomatów działa już w Radomiu. W całej Polsce możemy korzystać z prawie 170 urządzeń w 6 województwach.

Na czym polega rewolucja?

Dzięki usłudze możemy nadać przesyłkę w maksymalnie zautomatyzowany sposób. Możemy uzupełnić dane nadawcy, odbiorcy oraz szczegóły paczki za pośrednictwem strony internetowej, a następnie jedynie opłacić ją z wykorzystaniem płatności zbliżeniowych lub kodu Blik, bezpośrednio w maszynie. Cały proces możemy również przeprowadzić od początku do końca z wykorzystaniem urządzenia. Wysyłkomat, zmierzy i zważy przesyłkę, a później pozwoli nam wybrać najatrakcyjniejszą ofertę spośród kilku kurierów.

Dziel się doświadczeniami

Jesteśmy nową usługą i wciąż bezkonkurencyjną na polskim rynku. Cały czas pracujemy nad rozbudowaniem oferty o nowych operatorów kurierskich, a także nad lokalizacjami pod kolejne urządzenia. W perspektywie roku będziemy chcieli potroić ilość dostępnych wysyłkomatów – mówi Dariusz Barczak z Wysyłkomaty. Równie mocno skupiamy się nad poprawą doświadczeń związanych z procesem nadania. Dlatego zachęcamy użytkowników do dzielenia się wrażeniami i opiniami. Można to zrobić za pośrednictwem naszego telefonicznego Biura Obsługi Klienta (722 422 222), wiadomości do profilu na portalu Facebook, czy poprzez wysłanie tradycyjnego maila na adres: – dodaje.

Po opłaceniu przesyłki maszyna drukuję etykietę, którą wystarczy nakleić na przesyłkę i paczka jest już wysłana. Jej drogę możemy śledzić za pośrednictwem strony internetowej.

Dbaj o swoje bezpieczeństwo

Okazuje się, że cały proces jest w aktualnych czasach najbezpieczniejszą formą nadawania przesyłek. Nie ma konieczności kontaktu z kurierem, nie musimy stać w długich kolejkach na poczcie, a ekran urządzenia możemy obsługiwać dowolnym przedmiotem, np. długopisem. W efekcie czego samo nadanie przesyłki odbywa się w sposób wręcz bezkontaktowy.

Cały nasz zespół ma wieloletnie doświadczenie związane z rynkiem logistycznym. Sami również jesteśmy klientami usług kurierskich, dlatego postanowiliśmy zmienić proces nadawania przesyłek w taki sposób, aby stało się to prostszym i szybszym doświadczeniem, niż zrobienie zakupów, czy kupienie biletu. Zwłaszcza w dobie rozkwitu rynku e-commerce chcemy uwolnić klientów od żmudnego czekania na kuriera, czy tracenia zdrowia w kolejkach na poczcie. Dzięki Wysyłkomatom nadanie załatwiamy w jednym miejscu, w dodatku mając możliwość skorzystania z najatrakcyjniejszej oferty spośród różnych kurierów – podsumowuje Dariusz Barczak.

Więcej informacji:

www.wysylkomaty.pl

www.facebook.com/wysylkomaty/

 

(Artykuł sponsorowany)