Radom 90.7 FM | Końskie i Opoczno 94 FM | Skarżysko Kam. 94.5 FM | Kozienice 97.9 FM
Na antenie:
POPOŁUDNIE PLUS RADOM
Sylwia Pysiak
Patron dnia: św. Saba Jerozolimski, prezbiter
Dziś jest: Wtorek, 05 grudnia 2023

RADOM

Nowa kampania bilboardowa "Kochajcie się mamo i tato"

czwartek, 04 marca 2021 14:44 / Autor: Magdalena Król
Archiwum Radia
Magdalena Król

"Kochajcie się mamo i tato" to hasło społecznej kampanii zewnętrznej, której celem jest promocja wartości miłości małżeńskiej oraz rodzicielskiej. W Radomiu jedna z tablic billboardowych znajduje się przy ulicy Kieleckiej.

Kampania outdorowa "Kochajcie się mamo i tato" trwa od początku lutego bieżącego roku. Organizatorem akcji jest “Fundacja Nasze Dzieci - Edukacja, Zdrowie, Wiara”. Na ulicach wielu miast w Polsce w tym również Radomia zawieszono bilbord, który przedstawia czerwony napis “Kochajcie się mamo i tato” na białym tle oraz adres internetowy wspólnoty Sychar. Celem akcji jest promocja wartości miłości małżeńskiej oraz rodzicielskiej.

- To kolejna piękna kampania fundacji odpowiedzialnej za plakaty z sercem. Tym razem kampania zachęca do ratowania małżeństw w kryzysie - powiedziała Paulina Sołśnia, lider Wspólnoty Sychar Ognisko Radom.

Hasło widniejące na plakatach pisane jest jakby ręką dziecka.

- To jest takie hasło, które w moim domu wybrzmiewa codziennie. Dziecko instynktownie pragnie jedności rodziców - dodała Paulina Sołśnia.

A co radomianie sądzą o kampanii bilbordowej.

Dodajmy, że Wspólnota Sychar wychodzi na przeciw osobom, które chcą ratować swoje małżeństwo przeżywające kryzys.

- We Wspólnocie Sychar małżonkowie wierzą w to, że Pan Bóg daje dość łaski, by uzdrowić wszystkie sakramentalne małżeństwa - mówiła Paulina Sołśnia.

W czasach padnemii spotkania Wspólnoty Sychar obywają się online.

Informacje o spotkaniach Wspólnoty Sychar można znaleźć na Facebooku, znajduje się tam grupa Sychar Radom oraz na stronie internetowej www.radom-alberta.sychar.org

A. Kosztowniak pod info